jsemjá

Myslíte si, že mám více účtů?

Jeden jsem si udělal, ale už mi ho zablokovali. Víc jich nemám.

Nejlepší odpověď
Vojta24

To je fuk kolik jich máš teď lidi jako ty fungují prostě tak, že někam vlezou, pod anonymním nickem se tam totálně znemožní a účet vymažou, založí nový a začínají se ztrapňovat na novo s čistým štítem a tak pořád dokola, dokud nedospějí a snad i trochu nezmoudří, což se ale nemusí stát nikdy.

Další odpovědi
Kelt

Je důležité, co si myslím? Když si pamatuješ hesla a další přístup k tomu, je to tvoje věc. Vlk v rouše beránčím bude pořád vlkem a nezáleží, zda má na sobě berana z Kamčatky nebo z Tater.

Nela56

Myslím, že už jen tahle otázka o tobě něco vypovídá.. Vidím, že jsme tady opravdu oba za úplně jiným účelem..

anonym

Na místě této otázky mohla být jiná, zajímavější :)