Avatar uživatele
zvonisek

Myslíte si, že mám obsedantně kompulzivní poruchu?

Mám strach

Zajímavá 0 před 1916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Uvědomte si, že na tuto svou otázku asi těžko dostate adekvátní odpověď. .

Sice jste napsala, že máte strach, i když jeho příčinu netuším. Těchto potíží vás může zbavit jedině odborník. Totiž pocit strachu může souviset i s oslabením ledvin nebo plic, jenže to laik nepozná. Někdy pomohou i dechová cvičení, ale i to chce odborníka.

Navštivte svého lékaře, možná doporučí psychologa a ten vám určitě poradií. Není správné stále se obírat jen sám sebou a snažit se léčit prostřednictvím ne­tu.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Nemáš, jsi pouze obyčejný blázen a brzy ti prasknou všechny tepny!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Palpatine

Když nevím jak se chováš, tak nemůžu posoudit. Já ji třeba mám a potvrzenou, takže vím jak se projevuje. Ale soudě dle tvých otázek nejspíše ne. Nějaké vyšetření bych ale doporučil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Máš obtěžovací poruchu.
Neb na takovéto otázky, jak jistě víš, nelze zodpovědně odpovědět a proto obtěžují.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Palpatine

Strach, ale z čeho? Není strach jako strach. Máš strach spíše z toho, že tě někdo pronásleduje nebo strach z toho, že jsi třeba někde zapomněla vypnout sporák? To je taky rozdíl. Na základě toho, z čeho máš strach může jedině odborník určit, co by ti mohlo být a nějak ti pomoci.

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ani z tohohle ne. To chce pořádný vyšetření…

Mimochodem… mám u sebe takovou speciální sondu ta se zavádí spodem… až k mozgu a udělám tak vyšetření, ceš?

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek