zvonisek

Myslíte si, že mám obsedantně kompulzivní poruchu?

Mám strach

Nejlepší odpověď
annas

Uvědomte si, že na tuto svou otázku asi těžko dostate adekvátní odpověď. .

Sice jste napsala, že máte strach, i když jeho příčinu netuším. Těchto potíží vás může zbavit jedině odborník. Totiž pocit strachu může souviset i s oslabením ledvin nebo plic, jenže to laik nepozná. Někdy pomohou i dechová cvičení, ale i to chce odborníka.

Navštivte svého lékaře, možná doporučí psychologa a ten vám určitě poradií. Není správné stále se obírat jen sám sebou a snažit se léčit prostřednictvím ne­tu.

Další odpovědi
Klaproth

Nemáš, jsi pouze obyčejný blázen a brzy ti prasknou všechny tepny!

Palpatine

Když nevím jak se chováš, tak nemůžu posoudit. Já ji třeba mám a potvrzenou, takže vím jak se projevuje. Ale soudě dle tvých otázek nejspíše ne. Nějaké vyšetření bych ale doporučil.

nyjono

Máš obtěžovací poruchu.
Neb na takovéto otázky, jak jistě víš, nelze zodpovědně odpovědět a proto obtěžují.

Palpatine

Strach, ale z čeho? Není strach jako strach. Máš strach spíše z toho, že tě někdo pronásleduje nebo strach z toho, že jsi třeba někde zapomněla vypnout sporák? To je taky rozdíl. Na základě toho, z čeho máš strach může jedině odborník určit, co by ti mohlo být a nějak ti pomoci.

Edison

Ani z tohohle ne. To chce pořádný vyšetření…

Mimochodem… mám u sebe takovou speciální sondu ta se zavádí spodem… až k mozgu a udělám tak vyšetření, ceš?