Pralinka4

Myslíte si,že mám nějakou šanci?

Zdravím, mám problém,že když píšeme pusemku/test,tak se to naučím,ale při té proverce začnu zmatkovat a ikdyž jsem se to učila dostanu třeba 3 v horším případe i 4. Už se mi to nestalo poprvé. Už mám 3(test) 3(diktát) 5 (d.ú-nepochopeno)= to jsou mé známky z Čj. Pak mám 4(test) 5(zkoušení)=z ma­tematiky. Pak mám 3– z Aj. Bohužel jsem špatně začala,a bojím se,že už to nedoženu na 1/2 na vysvědčení ☹ Minulé pololetí to byly samé jedničky pár dvojek a jedna trojka. A teď? ☹ Po škole se učim tak ty dvě nebo tři hodiny za den,ale můj problém je,že jsem lenivá. V hodine se nehlasím-né že bych nevěděla odpověď,ale jsem talkova spis ticha a neprubojna. Myslíte si,ze bych mela na to,to dotáhnout na 1? Hlavne tu Čj.
Doplňuji:
Chodim do 7.třídy…

Nejlepší odpověď
Quimby

To my nemůžeme vědět, moc tě neznáme.
Do které třídy chodíš?
Jednoduchá odpověd by byla, abys prostě nezmatkovala, ale tak jednoduše to asi nepůjde.
Zkus si doma napsat nějaký test na nečisto a hlavně se snaž látku pochopit a ne jenom naučit zpaměti.

Další odpovědi
Agneta

Tak na „samé jedničky“, pár dvojek a jednu trojku se doma neučí vůbec. Musíš – li se učit denně 3 hodiny na takovýto výkon, tak je na pováženou, čeho chceš vůbec dosáhnout…vypadá to na trnitou cestu, která je ale pro jiné vyložená hebounkým písečkem… O studium se nepokoušej, najdi si něco jiného, třeba budeš umět dobře stříhat vlasy, nebo něco jiného…
Ber to jako poslední varování, není to ještě stopro jisté, ale za rok dva na to příjdeš sama.
Nemá cenu se dostat nejdál do třetího ročníku SŠ…(ztráta času) a věř mi, že na VŠ to asi vůbec není, zeptej se někoho ze SŠ a VŠ, jak to tam chodí, kolik se musíš učit :D

anonym

1. záleží na tom, kolik budeet mít v češtině známek
2 záleží na tom, jestli od teď budeš dostávat 1 nebo ne
3. záleží an tom, jakou váhu má danná známka (jestli 100%, 200% nebo 50%)
4. Určitě by ses měla více hlásit, aktivita se do průměru také počítá
5. je začátek října, klid, máš ještě 4 měsíce na zpravení známek
6. nezmatkuj!
7. Kdybys to uměla perfektně tak se ti nemůže stát, že začneš zmatkovat, zmatkovat se začne, tehdy, kdy si nejseš jistá danou odpovědé

marci1

Těžko říci. Zkus látce porozumět, nejen si ji učit nazpaměť. Když se chce, tak skoro všechno jde ! 🙂

Nevíteto?

Šanci asi jo, ale spíš bych řekla že to nedáš, ale to není konec světa 🙂 Snaž se a uvidíš.