toxino007

Myslíte si že mám na práci pilot?

Dobrý den Matematika mi moc nejde angličtina celkem jo po střední škole si plánuji vydělat na studium chci se totiž stát pilotem myslíte že na to mám případně je tu nějaký pilot který může zhodnotit jestli je to těžké? děkuji

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Nezvládnete to

No – asi tak…
Nejjednodušší bude, když si uděláš – pro začátek, pilotní průkaz ULL – to je cca 60 – 75 tis. Kč (podle letadla a letiště*) – tím získáš i určitou představu o práci pilota (a případně i slevu při získávání dalších, vyšších stupňů kvalifikace – a nebo budeš moci lítat aspoň VFR na UL)…

___
*) některé letecké školy inzerují cenu už někde od 40.000,– – ale není tomu radno věřit…
😉

Další odpovědi
Drap

Nezvládnete to

Pokud kladeš takovéto otázky, tak to raději ani nezkoušej. Nikdo z nás tě nezná, jak tedy můžeme určit zda na to máš nebo ne?

mosoj

Nezvládnete to

Nejenom, že ti nejde matematika, ale ani zeptat se neumíš.

arygnoc

Nezvládnete to

vyskúšajte napred nejaký aeroklub – a hneď budete vedieť.
celkom podstatný je aj zdravotný stav.

;-Q

ReHu

Nezvládnete to

Špatná anketa.
Syn známých v Pze studuje. Bude pilotem. Už i létá. Je to hodně finančně náročné. Stejně tak na čas, intelekt, zodpovědnost, …

Agneta

Nezvládnete to

Osoby požívající toxické látky, jako ty – se pilotem stát nemohou! Jasné?
Jsi v léčení?:DD

Elk

Nezvládnete to

Doplňuji:
Omlouvám se, označil jsem -
Nezvládnete, ale chtěl jsem skutečně napsat, že se to DÁ!!! zvládnout!
Nic není nemožné pro člověka, který chce.
Nic není nemožné pro člověka, který ví, co chce.
Nic není nemožné pro člověka, který ví, že to dokáže.!
Držím všechny palce.

bolak

Máte na to

Záleží na tom…dokážeš se zabarikádovat v kabině tak aby se do ní druhej pilot nedostal?

lupl

Máte na to

anonym

Máte na to

Doplňuji:
To nič,to bude dobré.

KatkatkaW

Máte na to

Tohle fakt není ten typ otázky, na který by se dalo snadlo odpovědět, tady tě budou akorát tak trollit:D Nedals moc informací, takže není z čeho usuzovat. ale nevím, ptoč bys na to neměl mít. Mimochodem záleží např. i na výšce, jeden kluk byl na pilota perfektní, snil o tom a znalosti měl, ale byl moc vysokej…

Front

Nezvládnete to

mata.99

Nezvládnete to

NelieM

Nezvládnete to