krftwrk

Myslite si, ze ma pocet hvezdicek vliv na to, jakou ma tazatel reputaci ?

Trochu se nudim, tak mam hloupe otazky…

Odpovědi
Akzeret

Týjo, tak nad tím jsem fakticky nikdy neuvažovala :D Když dám k otázce hvězdičku, znamená to (alespoň pro mě), že mi ta otázka přijde zajímavá, ne že se řeknu „hele, tuhle otázku položil ten a ten, dám mu hvězdičku“. Úplný bl*ec může položit zajímavou otázku, stejně tak se může inteligent zeptat na úplnou blbost ;)
Na druhou stranu v tom možná něco bude… Ten, kdo pokládá zajímavé otázky, většinou dobře radí. Alespoň mně :)

led

Pôvodný zmysel hviezdičiek a palčekov bol takto stavaný. Ale ako všade, kde sa pracije s „odmenami“ aj tu dochádzalo k podvodom, či výmenným poukazom „já na bráchu, brácha na mě“. Teoreticky podľa grafu percentuálneho hodnotenia uživateľov by sa mala poznať aj hodnovernosť jednotlivých užívateľov. Ale na druhej strane… v reálnom živote 100% človeka nenájdete, ale tu áno.

petra15

Ano, je to tak. A ty más málo hvezdicek? Nebo jsi dokonce bojkotovaný? Ani se nedivím. Klidne si postezuj, já si totiz na tebe taky tak trochu stezuji…a patrím k tem, co te proto bojkotují…a vysvetli mi, proc se kraftwerk ( cesky: elektrárna) nudí…

led

Otázka nie je hlúpa, práve naopak, ukazuje zamyslenie sa nad hodnotením príspevkov.