Myslíte si že lžu,když řeknu manželce:jdu na jedno ?!

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hanulka11

Ne

Většinou bývá jedno první
jedno poslední
a ty mezi prý vy chlapi nepočítáte

panenka

Ne

to by jsi měl vědět ty jestly jdeš na pivko nebo někam jinám

Elk

Ne

Samozřemě, že ne. Je to jenom slovní hříčka a myslím, že každá žena to ví a navíc, když se to naleje do žaludku, tak je tam vlastně jenom jedno a to samé pivo..

Mousinek

Ne

Radak

Ne

Manželka přesně ví, o co jde.

poa.li

Ne

Ne, ale znal jsem jednoho, co žíkal, že jde na dvě..

kropitko

Ne

Rozhodně ne,,,jinak mi doma říkáme, že jdeme na dvě, na první a poslední,,,,

quentos

Ano

ano, ovšem dávno to bylo klasifikováno jako nejběžnější česká lež :{)))> takže nějakých následků bych se nebál.
V angličtině by takovou lež nazvali „white lie“ – lež tzv. nevinná, která neublíží. Ovšem tedy pouze v případě, že se poté dotyčný nevožere jak prase a nepřijde domů s agresivná náladou.