Rokio

Myslíte si, že knihovnička je dobrý nápad na dárek k mým narozeninám?

Ke svým 22. narozeninám si budu přát knihovničku. Knihovnička není tak drahá. Obyčejná knihovnička stojí méně než 1.000 Kč.

Můj otec se nabídl, že by nám dal jednu svoji. Pokud se nekoupí nová, tak táta jednu ze svých třech poliček daruje. Táta tím neudělá radost jen mně, ale i ostatním členům rodiny. Nejsem jediné, kdo vlastní knihy.

Je to podle vás dobrý nápad přát si tento dárek?

zdroj obrázku: pixabay.com – AhmadArdity

Nejlepší odpověď
Malvína

Nevidím důvod, proč by to neměl být dobrý nápad. Musíš sám vědět, co se ti hodí a z čeho budeš mít radost. Pokud tento dárek uvítáš, tím lépe.

Další odpovědi
ivzez

Rokio,

už sem nějakou dobu chodíš. Kolik tvých otázek
nebo odpovědí se týkalo knih nebo četby knih?

Podle mne má knihovna (nikoliv knihovnička) smysl
pro lidi, kteří mají rádi literaturu a kteří rádi čtou knihy.

O tobě vím, že se rád díváš na anime, o tom, že bys
četl ses zatím nikdy nezmínil (nebo mi to uteklo?)…

Edison

Ještě, aby bylo co do ní. 😉