Lukynxd

Myslíte si, že když si koupím v obchodě s elektronikou ochranné sklo na mobilní telefon, dají mi ho na něj rovnou?

Děkuji

Odpovědi
Hlada

Ne.
Jen někde a je to placená služba.

elkon

Mě ho tam dali zdarma. A po druhé už jsem si to tam dal sám. Nic na tom není. Je to tam popsáno a hlavně je potřeba odmastit přiloženým ubrouskem. Pak sejmout ochrannou fólii a přiložit sklo na displej. Drží to pomocí statického náboje.

jsemjá

V Datartu, ti ho tam dají zdarma.

nyjono

jak kde. V některém obchodu jsou lidi ochodný, je to chvilka a usadí ho zdarma.
Jinde ne. Zeptej se na to v to obchodě, kde chceš kupovat.

Dochy

Jak kde. Musíš se zeptat. Někde mi to nabídli víceméně jako pozornost podniku. Ono také pak odpadne reklamace a s tím spojené nepříjemnosti až přijde zákazník že je sklo na ho… protože u tam udělalo bubliny… Že je zákazník slepej, bubliny sice vidí, ale ten prach co tam nechal neviděl, se pak blbě vysvětluje. Jinde je to placená služba, a jinde to nedělají vůbec. Typicky v řetězci, kde místo prodavačů jsou jen podavači, budeš rád když dostaneš nepoškozené zboží…

anonym

Ahoj Lukynxd, na Alze ti ke koupi (pokud chceš) ochranné sklo koupí a nalepí za tebe