Ponny123

Myslíte si, že když se pokusila spolužačka skočit z okna, že pravděpodobně skončí na psychiatrii?

Tak „kamarádka“ (spolužačka),která leží v nemocnici se pokusila o skok z okna , bylo to z menšího patra tak si zlomila „jen“ nohu , myslíte si že po tom všem má jistou psychiatrii?

Poznámka:
Obě studujeme zdravotnictví a určitě by se vám nelíbilo kdyby o vás pečoval „psychopat“.

Nejlepší odpověď
Rokio

Budu upřímný. Ano, skončí na psychiatrii. Neúspěšní sebevrazi končí na psychiatrii.

Další odpovědi
led

Pokiaľ ten skok z okna nebol z prízemného okna, alebo hasičskej steny, tak si ju určite preveria aj na psychiatrii. Je to ich povinnosť.

Nemám pocit, že lekári oboru psychiatrie sú psychopati., ani „psychopati“

Dochy

Můj názor je, že se tam podívá.
„Psychopat“ je hodně předčasná diagnóza. A myslím, že zrovna takto postižení nebudou až tak často skákat z oken.

Drap

na 99% ano

marci1

Spíše ano, tak zhruba na 2–4 týdny. Po pokusu o sebevraždu bývá často nezbytné psychiatrické vyšetření a léčba. Psychiatr se bude snažit najít příčinu pokusu a tu vyloučit. Dříve byly sebevražda (i pokus o ni) trestně postižitelné. Pro islámské země (většinou) je sebevražda stále trestným činem. ☹

ivzez

Jestli to byl pokus o sebevraždu,
bude následně hospitalována na psychiatrii.

Neskončí tam, půjde o dočasnou hospitalizaci.

K poznámce Led:
Podle mne tazatelka psychopatem mínila spolužačku.

orestez

Pokud se pokusila skočit z okna, tak asi neskočila. Mohla si zlomit nohu uklouznutím. Tak jak to tedy bylo? Pro tuto kamarádku nebudete nejspíš přínosem? Poležení na odd. psychiatrie jí nepomůže do budoucna odradit od dokonané sebevraždy. Její stav ovšem nesouvisí s termínem „psychopat“. Vůbec by mě nevadila péče vaší kamarádky! Nejdříve si ujasněte nějaké pojmy a oddělte je. Jste schopna jí pomoct, nebo jako budoucí zdravotnice vláčet hlasitými myšlenkovými pochody? Jste všichni přesvědčeni o sobě, že nejste psychopat? Zřejmě není z vašeho okolí, jen z doslechu. Snad se ani neznáte. Pokud by tomu bylo obráceně, neměla byste nutkání k šokování (Boulevard). Psychopat se projevuje jinak a to by vás měli učit. Tak raději bych se staral o ni i když není kamarádka a snažil se jí pomoct v těch telecích letech. Nepreferuji lékaře, pro které jsem pouhý objekt a bod. Dávejte na sebe pozor.

orestez

@marci1, nebuď hloupá. Proč sem vedeš něco, co nesouvisí s naší kulturou, s její nešťastnou láskou, s trestným činem. Buď rozumná.