Rokio

Myslíte si, že jste inteligentní? Jak vysoké IQ byste si přisoudili?

Moje skutečné IQ je 97 bodů, ale já bych připsal vyšší IQ, protože moje schopnosti jsou vyšší než má průměrný člověk. Na učilišti jsem byl nejlepší žák třídy a na OA jsem měl dvojky, což je nadprůměr.

Podle mě bych měl mít IQ 110.

Nejlepší odpověď
AlfonzSP

Ano jsem, 120 bodu, ale v zivote jsem toho mnoho nedosahnul.

Další odpovědi
Drap

Nemyslím. IQ se nepřisuzuje, ale měří. Mám o něco vyšší než bys chtěl ty.

annas

Podobná vaše otázka je v archivu.

"Rokio – Které byste mi přisoudili IQ podle mojí profese?!
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-byste-mi-prisoudili-iq-podle-moji-profese
......

Je několik druhů inteligence. Mnohé jsou důležitější než měření IQ – to se nepřisuzuje, ale vypočítává se.

Jde u jedince spíš o matematické myšlení, tvořivost , rychlost atd. Takže běžný test číslo, které je možné porovnávat s ostatními jedinci,.

Tedy je to statistika, která jen částečně vyjadřuje skutečný stav věcí. Takže je to zjednodušené číselné označení úrovně inteligence určité osoby.

Všech 8 druhů inteligence
https://g.cz/na-svete-existuje-8-typu-inteligence-jak-jste-na-tom-vy/

--
Nevím, už jsem dlouho test IQ nezkoušela, ale na tomto typu mně nezáleží.

Prostě já...

IQ jsem si měřila asi před rokem a měla jsem 124.

zjentek

Asik jo, bo bez větších potíží dám Rubikovu kostku. 110 je minimum.

da ny

Na nějaký „samotest“, bych vůbec nedala ;D
S přibývajícím věkem údajně IQ stoupá. ;D
Když jsem v 18 letech chtěla odejít ze střední školy a vybrala si jeden z učebních oborů. Poslala mne třídní učitelka na testy do pedagogicko-psychologické poradny. Slíbila, že pokud na tuto odbornou SŠ „nemám“, podpoří mne v odchodu i u rodičů. V poradně jsem pobyla celé dopoledne. Testy, testy, testy + ústní testy a pohovory. ;D
Verdikt byl IQ, jen 130 a vyloženě studijní typ 🙂 Tak mne „přemluvili“, zůstala jsem. Lidský život přece není o výši IQ. Indiánka v USA, která měla velmi vysoké IQ, byla negramotná…..

Lgee

Zdroj: https:www.ironie.cz

elkon

Podle toho, jak se tu vyjadřuješ, je těch 97 ještě moc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.