bolak

Myslíte si že jste inteligentnější než průměrný člověk ZDE NA ODPOVĚDÍCH? :)

Jinak řečeno, kdyby byli uživatelé na odpovědích rozděleni na dvě poloviny (dle inteligence), kam byste sami sebe zařadili?

(slíbil jsem pokračování tak tady je)

Výsledky předchozí anketní otázky naleznete zde >>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-jste-inteligentnejsi-nez-prumerny-clovek

Nejlepší odpověď
anonym

hloupější polovina

Doplňuji:
Neustále poznávám, že se mám v životě ještě velmi hodně učit. Na druhou stranu jsem ráda za všechny poznané znalosti.

Další odpovědi
briketka10

hloupější polovina

myslím, že patřím mezi tu hloupější půlku, raději se bavím a na otázky, které odpovídám si stejně musím někdy najít odkaz, ale jsem rychlá v hledání to mi zase problém nedělá, net je moje pravá ruka a můj kámoš :DD
ale nejsem neiteligent to zas néé :)
jsem spíš praštěnej blázen..
Doplňuji:
a ulítávám na hudbě to dost je dvanáct hrajou Kaomu na Retro music LAMBÁDU máš mě vidět a to sem nic nepila :))

Amie

hloupější polovina

s porovnáním na kolik otázek vím odpověď… jinak by mě spíš zajímalo jak by se to posoudilo – podle počtu bodů?

pizlicka

hloupější polovina

ja si o sobe myslelam odpoved na vsechno.dost casto se mi stava,ze nevim,jak odpovedet.hmmm,uz si o sobe tolik nemyslim:-)

anonym

chytřejší polovina

Takže další anketa, která nedává na výběr.
Vůbec si nemyslím, že jsou zde lidé chytřejší a hloupější. V životě je to trochu jinak. Jsou lidé zkušenější, komunikativnější a výřečnější, než Ti druzí.
Jenom skutečný hlupák by se povyšoval na základě svých znalostí a vědomostí nad druhého člověka.
Bolaku, nezapomeň, prosím, příště do anket dávat i „jinou“ možnost.
Na tuhle anketu Ti může do oblasti „chytřejší polovina“ napsat jen ženská tak otrlá, jako jsem já, protože je mi opravdu šuma fuk, co bude ze strany některých „vtipálků“ následovat. Určitě tu nikdo nechce být dobrovolně terčem ničího výsměchu a trapných poznámek. A tato možnost, bohužel, obojí Tvým nedostatečným výběrem možností nepřímo navozuje.

bolak

ocko: Jakou další „jinou možnost“ bys chtěla? :) Jsou tu dvě poloviny a ty se máš do jedné zařadit. Představ si to jako provázek, uprostřed kterého je uzel, který ho rozděluje na dvě stejné poloviny. Jedna polovina provázku je bílá (+) a druhá je hnědá (-) a ty si máš vybrat kam patříš.

Ale ty si halt nevybereš, ty musíš dělat problémy, ty musíš bejt za každou cenu uzel, viď? :) Ale skromnost ti nechybí hele, fakt že ne :) A o tvých znalostech a neumění přiznat vlastní chybu už jsem se přesvědčil zde >>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ptam-se-dotazujicich-i-odpovidajicich-proc-na-jedno-tema-pouzivate-vicero-otazek-proc-nevyuzivate-moznosti-diskuze#discussion

Škoda že jsem byl v té době mimo provoz ;)

bolak

Oprava: Koukám že ten původní odkaz kamsi zmizel, tak chci jenom připomenout o co šlo :) Nevadí když tě budu citovat?

„Pokud jde o hru francouzského původu, tak ta se skutečně jmenuje Petangue. Já Ti nechci brát Tvé přesvědčení, jen si zkus zadat do vyhladávače petangue a uvidíš, co Ti vyjede. Ve škole jsem měla francouzštinu, takže tuhle hru znám už od svých cca 17 let a navíc se o ní mluvilo v několika starších francouzských filmech. Na tohle mám dost dobrou paměť.“

Z tohodle jsem si málem učůrnul. :)) Doufám že se neurazíš.