Avatar uživatele
anonym

Myslíte si že jsou velké prázdniny moc dlouhé?

Myslíte si, že dva měsíce prázdnin je moc? Pokud jste student: Těšíte se do školy?
Pokud jste rodič: Těšíte se až velké prázdniny skončí? Až Vaše děti půjdou do školy a bude od nich ,,klid"?
Dospělý člověk bez dětí: Jak 2 měsíční prázdniny vnímáte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Nevíteto?, ptáč před 3533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Děti nemám a jako učitel na jazykovce mívám o letních prázdninách tradičně „okurkovou sezónu“, kdy vyučovacích hodin je pět a půl. Po tom celoročním maratonu to ale vítám, rád si v létě odpočinu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Myslím, že jsou tak akorát. V posledních letech se zdá, že by letní prázdniny mohly být posunuty z 7.-8. měsíce na 6.-7. měsíc roku, kdy se zdá být lepší počasí. 🙂
Jak dlouhé mají prázdniny jinde ? Nejdelší letní prázdniny mají v Evropě děti v Itálii, Turecku a Pobaltí, kde se ve školách neučí 13 týdnů. Naopak nejkratší volno mají žáci v některých švýcarských kantonech, kde se školy přes léto zavírají jen na pět týdnů. Další podrobnosti o délce prázdnin ve zdroji :

http://relax.li­dovky.cz/nejdel­si-prazdniny-maji-deti-na-jihu-evropy-a-v-pobalti-pgp-/zajimavosti.as­px?c=A140619_094343_ln-zajimavosti_ape

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Připadají mi tak akorát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám děti ´velké´, takže prázdniny jsou mi fuk.
😉
Ale – pokud si pamatuju, pro

  • dítě jsou krátké – nikdy jsem nestihl všechno, co jsem chtěl
  • studenta jsou krátké – nikdy jsem na brigádě nevydělal dost peněz

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrnousakCZE

žádné prázdniny nejsou moc dlouhé :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavac

Pro děti jsou velké prázdniny krátké.
Pro rodiče jsou dlouhé. Rodiče nemají tolik dovolené a vyvstává otázka kdo děti pohlídá. Babičky a dědečkové jsou dnes ještě zaměstnaní, dětské tábory kratší a hlavně o hodně dražší než před lety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Na regeneraci by nejspis stacil mesic, zvlast, kdyby se pridaly treba dva tydny v prubehu roku navic. Ovsem nevim, jestli by se behem mesice stihly prostridat vsichni zajemci o tabory, brigady atd.

Bud za dva mesice rada, az nastoupis do prace, budes mit ze zakona jen ctyri tydny dovolene.. A to si jeste tyden vyplacas na nejruznejsi zarizovani behem roku :)

Dospely clovek bez deti, studujici VS pri praci, ale zakladni a stredni si jeste pamatuju :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Jsem student a 2 měsíce je strašně málo alespoň pro mě…Utekly rychle ;) Uz zase skola vubec se netesim ;))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Pro mně jsou prázdniny moc krátké. Ale připadá mi, že se školou je to tak trochu z extrému do extrému. 10 měsíců v kuse se učit a pak 2 měsíce nic nedělat. Za tu dobu jsem si neodpočla, nestihla jsem všechno co jsem chtěla a celou např. matiku zapomněla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Jak pro koho 🙂, pokud máš ve škole kamarády a těšíš se na ně, tak jsou moc dlouhé, pokud tě ve třídě nemá nikdo rád a bojíš se začátku prvního dne je i rok málo, vím že někde začínají prázdniny už 15.6. a končí stejně jako tady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek