Rozamunda

myslíte si že jsou věci v obchodech jako je New Yorker, Gate, Kenvelo adt. jsou kvalitní ?

Nejlepší odpověď
odik

Ne, ale stejně tak nejsou kvalitní ani značky ala Horsefeathers, Quiksilver apod. (který jsou výrazně dražší)

Dneska je to všechno spíš o náhodě. Někdy to vydrží a někdy zase ne (často se to dá poznat už když to zboží vezmeš do ruky)

Každopádně většina těhle věcí je čistě módní a tam nejde o nějakou kvalitu. Kde potřebuješ kvalitu, na to jsou speciálky (oblečení pro různý sporty, outdoor apod.)

Další odpovědi
DIH

Podle toho co máš namysli pod slovem kvalita, jestli to jak dlouho vydrží oblečení tak podle mne ano.! Nakupuji tam rád, a vše mi vydrží minimálně tak 2–3 roky neoprané!

novaklen

Osobně tady s těmito značkami moc dobré zkušenosti nemám. To jejich oblečení prostě nic moc nevydrží. Teď jsem někde koukala, že začali dělat i do outdoorových věcí. To bych si teda asi nikdy nekoupila. U outdoorového oblečení je prostě kvalita zásadní a myslím si, že u těchto značek ta kvalita prostě není. To třeba oblečení z https://www.pro­trek.cz/outdo­orove-obleceni/ to je úplně o něčem jiném.