Myslíte si, že jsou stránky XXX dostatečně zabezpečeny proti zneužití?!

http://www.2i­.cz/9cec7a5083

Nejlepší odpověď
setapouch

Na tohle se nedá odpovědět, „dostatečně“ má totiž mnoho podob. Dostatečně z pohledu zákona? Dostatečně z pohledu provozovatele? Dostatečně z pohledu legitimních uživatelů? Dostatečně z pohledu dětí? Dostatečně webový (aplikační) server z technického hlediska?

Každý tento pohled je jiný. Zákon říká jedno. Provozovatel zvažuje rizika zneužití v porovnání s náklady na zabezpečení. A tak dál.

Další odpovědi
redy

Nejsou, kdo mi bude kontrolovat když to odkliknu.Jestli tam je porno tak je fakt malá zabezpečenost.

beer

Pokud pominu slovo „dostatečně“ poněvadž neznám tvoji představu jeho významu, každé stránky se dají nějakým způsobem zneužít a proto odpovím ne.

gecco

Ne, pokud jde o věk návštěvníka, žádná kontrola neexistuje – jde jen o jeho ´slovo´…
😉
A navíc jsou takové stránky často zneužívané i jinak…

ivzez

Nejsou.
Takového „zabezpečení“ se zbaví každý,
kdo má (jako já) vypnutý javascript …