jirka F

Myslíte si, že jsem slušně řečeno hlupák?

Vysvětlím následující důvody proč si to o sobě myslím:
1.Quentos mě pořád musí opravovat.
2.Nic se mně nedaří a pokaždé všechno pokazím.
3. Nic nedotáhnu do konce.
4.Nikdy jsem s nikým nechodil jsem jen dobrý kamarád.
5.Ani zabít bych se nedokázal.

Nebo vidíte na mně tady nějakou světlou stránku?

Nejlepší odpověď
hapiky

Časté sebemrskání škodí.

Další odpovědi
Arne1

Není to tak strašné, tentokrát tě Quentos neopravil. Quentos opravuje všechny, někdy by mne zajímalo co se mu tam nelíbilo. Jenže ani jako autor otázky nemám na takovou informaci právo.

EDIT: A už tam Quentos byl

Drap

Zkus se nad sebou zamyslet a podívat se na sebe nestranně. Myslím, že spoustu odpovědí najdeš sám. Pokud nic nenajdeš, tak je to s tebou špatné.

Smack

Jsi smolař.

Rokio

Nesouhlasím s elkonem.

Máš trochu nižší IQ, tak doporučuji na sobě pracovat a jednou překonáš génie pomocí tvrdé dřiny.

Kelt

Máš negativní víru a snažíš se ji podpořit vlastními názory. Co kdybys začal věřit tomu, že jsi v něčem dobrý, že máš nějaká pozitiva a podpoř je nějakými tvrzeními. Budeš se cítit lépe. Anebo si představ, že jsi už dosáhl svého cíle. A nepoužívej výrazy typu nikdy, nic, všichni, každý. Protože určitě bys našel případ, kdy by to neplatilo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

  1. Baví ho to, jeho problém. Je na tebe zasedlý.
  2. To si nalháváš a dostatečně se možná nesnažíš.
  3. Slabá vůle, sebevědomí, netrpělivost, deprese/smutek.
  4. Na tom nic není. Chodit s někým můžeš (později), stačí hledat, dozrát – až budeš připravený. Nejdřív musíš být stejně spokojený sám s sebou.
  5. Bezpředmětné.

Nic z toho nemá, co dělat s intelektem a na všem z toho se dá pracovat. Domnívám se, že je to hlavně jen věc přístupu (negativního).
Víc na sobě pracuj.