Rokio

Myslíte si, že jsem nebezpečný?

Já si myslím, že jsem takový. Jedná se ale pouze o můj subjektivní názor. Co myslíte vy?

Do Bohnic, ani do Břežan nechci. Řekl bych, že by mě odtud vykopli. Pacientům bych tam rozmlouval léčbu a snažil bych se je dostat ven za pomocí mých rad z lékařského práva.

Každý nemocný může odmítnout léčbu a jít domů, pokud splní tři podmínky. Patří mezi ně:

  1. pacient nesmí být nebezpečný sobě nebo okolí
  2. pacient nesmí mít nařízenou ochrannou léčbu
  3. pacient musí být způsobilý k právním úkonům v oblasti zdravotní péče

Toto mi dokonce potvrdil právník. Zde je odkaz: http://www.fe­rovanemocnice­.cz/pravni-poradna/prava-osob-s-dusevni-nemoci-30/n-souhlas-psychia-6293.html
zdroj: ferovanemocnice.cz

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám pěkné odpoledne a hodně zdraví!

Odpovědi
jirka F

jiná odpověď

Musel bych tě vidět na délku těžko soudit,ale pokud bereš pravidelně léky tak nebezpečný asi nebudeš.

nyjono

jiná odpověď

.

Midas

jsi nebezpečný hlavně sobě

Tímhle svým (sebe)zkoumáním a řekněme mánií možná jo.

Emefej

jsi neškodný blázen

Kelt

jiná odpověď

Písemný projev psaný na počítači a některé výrazy nic neřeší. Napiš něco a nech si to vyhodnotit grafologem. Nebo si udělej speciální testy. Podle mne si hraješ na něco, ale nemáš identitu, nebo si ji nechceš přiznat.

Arne1

ohrožuješ sebe i jiné