Rokio

Myslíte si, že jsem kvalifikovaný poskytnout první pomoc?

zde jsou moje výsledky:

  1. pokus = Občan ČR omdlel a já jsem nedělal nic. Postiženému občanu se ale nic nestalo.
  2. pokus = Chtěl jsem poskytnout první pomoc lehce zraněnému člověku, ale nestihl jsem to.
  3. pokus = Poskytl jsem první pomoc v situaci, kdy to nebyla potřeba a navíc jsem situaci tak špatně odhadl, že jsem ještě dostal vynadáno.
  4. pokus = Nezburcoval jsem jiné dostatečně, takzvaně se mi nepodařilo přimět jiné k poskytnutí k první pomoci a ta osoba zemřela, a tak jsem ji kolem zahrádek vykopal hrob.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že toto neni žádná kvalifikace pro poskytování první pomoci.
A do toho hrobu jsi dal koho?

Další odpovědi
ivzez

ZaplaťPánbů, že se ti nepodařilo nikomu ublížit!!!
Ne, k poskytnutí jakékoliv (!) pomoci kvalifikovaný nejsi ani omylem.

anonym

Proč se tu na to proboha ptáš ?? u každé tvé otázky mám pocit že ti rodiče, doktoři, policisté neco řekli a ty se sem hned nahrneš s otázkou aby ses ujistil že to není jinak. Jak to můžeme z tak vágních popisů vůbec tušit ? Smiř se s tím že co ti říkají blízcí kteří tě znají mnohem lépe je velmi pravděpodobně pravda a je jedno co ti tu na to řekneme my, kteří do situace nemáme vhled žádný nebo jen tebou zprostředkovaný…

Rokio

Drap: Našeho minulého kocoura, Juráška.

ivzez

Vždyť, píšu, že nejsi kvalifikovaný ani omylem.

Drap

Kocour je osoba?