zvonisek

Myslíte si, že jsem blondýna?

Omyl,jsem čistokrevná bruneta, ale ta muže být také blbá, tak co. Omlouvám se za chybu v čárce, ale máte pravdu, jsem zřejmě omyl přírody.

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím, je mi to úplně jedno.

Další odpovědi
elkon

A k čemu nám to bude, mě to nezajímá. Další zbytečné tlachy.

led

Myšlienkam nezáleží na tom, v akej farbe porastu hlavy sa predierajú alebo či bežia pustinou… Farba vlasov je len mimikry* pred zvedavými pohľadmi.

*mimikry = ochranné zafarbenie a uspôsobenie živočíchov, že majú farbu a podobu neživých predmetov svojho okolia alebo iných živočíchov

Mc Merkurion

… ne všechny blondýny jsou blbé …

zjentek

To je dobře. Představoval jsem si tebe jako brunetu a teď jsem spokojený. (;

JájsemRaibek

A já myslel, že jsi zrzka. Ty jsou nejlepší. Rezatá střecha, vlhký sklep. :D

quentos

„Omyl jsem“… tak teď přiznáváš, že nejsi ani to, ani to, ale jsi zkrátka omyl.

briketka10

Podle videa o darování krve vím, že nejsi.

Daruj a nech žít
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=b36ETW6cI­IM

Kelt

Nezáleží na tom, co máš na hlavě, jako na tom, co máš v hlavě a jak se prezentuješ tady. Kromě toho se barva vlasů dá změnit.

briketka10

zjentku
Jukni na video, předpokládám, že na tom vídeu s brýlemi je ona..

zjentek

Proč by to měla být zvonisek? Důvod? (;

Mc Merkurion

… protože v jedné otázce o tomto videu hovoří …

zjentek

Raibek, obávám se, že pizlicka je mladičké děvčátko. D;

zjentek

Oprava- zvonisek (ne piclizka).

JájsemRaibek

Zjenteku co je to za opravu? :DDDDDDDDDDDD
Takže vlhký sklep když piclizka :DDDDDD

zjentek

Já jsem to celý skonil… tfuj už ale sakra… zkonil! (;