zwoho.com

Myslíte si, že je „zpěvačka“ Ilona Csáková normální?

Má strach z údajných „jedovatých vakcín Billa Gatese“, ale aplikovat injekčně botulotoxin (jedna z nejjedovatějších látek vyskytující se v přírodě) na vyhlazení jejich vrásek ji jako nevadí? Zpevnění jejich povislých prsou silikonem asi taky v souladu s přírodou…

Nevložil jste odkaz na zdroj, z něhož jste informace převzal.

Nejlepší odpověď
Kepler

Víc by jí sedlo jméno Ilona Cáklová 😊.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… bez ohledu, že nevím vo co de, má pravdu: botuloxin používaj ženský už dlouho, takže vědí, co od něj mohou očekávat, za to od těch vakcín ne …

… mimochodem, říká ti něco odkaz ??? ať víme kde, kdy, a jak se vyjádřila …

Arne1

Je „svá“. Ne sice se vším mohu souhlasit, ale přece jen oceňuju že vyčnívá z davu.

Ametyst

Má právo na názor. Kromě toho matky s malými dětmi berou svět docela vážně. Tzv. celebrity mívají často horší názory, a hlavně když chtějí vychovávat jiné lidi.

zjentek

Červenou už nechci víc a černá se mi protiví,
s tou bílou jsem to přehnala a ta zelená je šílená,
jen růžová to může být,
tydydududydydu­dudypdyp,
tydydududydydu­dudypdyp.
Že mám sukni růžovou.
tydydududydydu­dudypdyp
Jen růžová to může být
tydydudu…tip

Obrázek si udělej sám/a.

marci1

Prostě to „prokoukla“. 🙂
Vtipný článek o paní I: „Paní Ilona má široký záběr, a ač nestudovaná, nebojí se zapojit svůj selský rozum a čerpat informace z netradičních zdrojů. To nám nejspíš chybělo. Celou dobu jsme jeli nějakou rovinu a měli klapky na očích. Až tady paní Ilona nám otevřela oči.“ 🙂
https://www.re­flex.cz/clanek/di­voky-kacer/105652/p­rymulu-na-pozici-poradce-premiera-nahradi-ilona-csakova-ma-otevrene-oci-a-dost-veci-prokoukla-tvrdi-babis.html

paul1

Kdysi byla celkem fajn. Teď mne některé její názory překvapily.

plebs

Podle mého odhadu má nedostatek sexu