MonkeyKing

Myslíte si, že je Windows 8 dobrý?

Je OS X lepší ?? A Win 7 ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Ne

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
Pre hazet na win 8 se cilene nevyplati… Je to dalsi z tech upgradu ktery uzivatele vlastne ani nechteli a jsou do nej pouze manevrovani z uplne jinych duvodu nez je uzivatelsky prinos. Pokud mate windows 7 je upgrade na 8 naprosta zbytecnost. Upgrade z verze xp uz jeden padny duvod ma a tim ne podpora vice nez 2gb ram v pripade 64bit verze. Da se rict ze verze 7 je funkcni ideal a verze 8 jen naprosto bezucelny ulet.

Dlostev

Ano

Doplňuji:
Výkonově ano, záleží jak ti sedne.

anonym

Ne

anonym

Ne

anonym

Ne

Doplňuji:
OS Windows 8 by měl být o něco rychlejší, ale jinak nevidím důvod, proč si ho pořizovat.

Já...

Ne

Doplňuji:
W8 byly primárně vyvinuty především pro tablety a mobily, tedy HW ovládaný prsty.

Už z toho logicky vyplývá jistý kompromis na úkor HW ovládáného klávesnicí.

Tím se také potvrzuje i tvrzení jiného přispěvovatele, že OSystémem W8 jsou uživatelé vmanipulováváni do nového prostředí – pochopitelně kvůli „potřebám“ rozvoje Microsoftu…

O marketingu a tahání dalších peněz z lidí nemluvě. I velmi dobré W7 tím pádem začínají zásadněji morálně zastarávat a dopadnou brzy (do 5 let…) jako kdysi W95, 98, NT, 2000 a jako i – teď už odcházející – XP…

Pozn. Jen pro info: jsem zastáncem OS Windows, MS (potažmo BG) mi také nevadí, ale ovládání PC prstama (a tudíž 2 rukama – tomu se nevyhnete…) mi připadá stupidní, a hlavně příliš pracné. Jsem „líný“ a každý zbytečný pohyb ruky (natož dvou) mi připadá krokem zpět… Hýbat prsty na klávesnici a touchpadu (nebo myší) mi připadá „úspornější“ (uživatelsky komfortnější) než celými pažemi při posouvání „woken“ prsty po ploše. Neřkuli při psaní textu. Navíc se mi W8 ani vizuálně nelíbí – ale to je silně indivindi…

odpomass

Ano

huxa

naprosto otázka o ničem… dobrý je relativní slovo… pro microsoft může být lepší než win 7 (více utrží), ale pro apple zlý (další konkurence), ale jak říkám, je to relativní. lidé si najdou svůj OS, který jim bude nejvíce vyhovovat. dle mého je hlavním jeho určením tablet, ne stolní počítač bez dotyk. monitoru

huxa

Příspěvek smazán administrátorem.