Myslíte si, že je vhodné si vzít na pobytovou dovolenou…

… společenské šaty?! P.S. Pobyt u moře !

Nejlepší odpověď
briketka10

ano, jestli pojedeš s manželkou..
můžeš je využít si myslím :)

Další odpovědi
anonym

jistě, jsou tam mořské panny

Damiana

Záleží na typu hotelu. To, co píše Hanny2 je i bez nadsázky pravda. Čtyř a vícehvězdné hotely mají svůj dress code – a kraťasy s Vasilem na něm nejsou.
Jeden lehký oblek a sebou tě nezabije (nebo alespoň kalhoty a košile s krátkým rukávem), to víš- jiný kraj, atd. A u stolu budeš za elegána…:-)
Osobně bych se bez společenské róbky neobešla. První, co mě zajímá, jak někam přijedu pobývat je: Kde máte bazén a kde se tu tančí? 🙂

hanny 2

barbakane – v luxusních hotelích je přímo povinností jít na večeři ve společenském oděvu!Tak jestli do takového jedeš........ale chtělo by to aspoň 3 kufry!!!

Michal Kole

Nevíš co se může „stát“ 🙂

Spíš, aby bylo ještě místo v kufru a nevadil nadbytečný kilogram v letadle.

anonym

Pokud se tam budete zenit , tak ano.
Jinak ne , v mori by vam oblek zbytecne vysisoval. !
Hezkou dovolenou. -iv-

anonym

Já si beru nějaký lehký letní šaty, rozhodně ne plesovky:-)))

anonym

já si vezmu ty s těma kytkama, tak ty žádný kytky, vezmi si něco jednobarevnýho, ať ladíme, a můžu si s sebou vzít do batůžku želvičku?(neříkej to doma!!!!!)

anonym

Kdybych věděl,jaký je predátor želviček,vzít bys ji mohla.
Budu mlčet!

anonym

  • iv-II. už zase se mám ženit? Jsem zatím ženat pár desítek let a nemíním se zase ženit

anonym

Tak to gratuluji …
oblek si vemte tedy az na zlatou !
K mori, pokud nebudete ubytovani v Hiltonu , tak ne . -iv-

briketka10

zlatou přece už má :))

anonym

JJ,zlatou medailu ano,to mám a díky(i ) Tobě.

anonym

Michale,apropo,ne­umím plavat.Má to cenu tam jet?!

briketka10

ajéje, kdovíjak to ten Michal myslel :(
abyses nám tam neutopil pozór..
na to jsou šaty potřeba..