Avatar uživatele
Kelt

Myslíte si, že je to opravdu krok vpřed ve volbě m´Miss?

Volba Miss USA 2020. Více v https://www.su­per.cz/676854-novou-miss-america-je-tato-krasna-biochemicka-do-plavek-nemusela.html?dop_ab­=7&dop_source_zo­ne_id=1&dop_req_id=Mmcog­PWxubc-201912201323&­utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null
Předseda poroty řekne, že se nebude posuzovat vzhled, ale co žena umí, že je to krok vpřed.
Podle výrazu tváře předsedy poroty musí on svlékat každou ženskou očima a ta co před ním neuteče je ztracena. No na jednu stranu se dívat na vychtrliny, aby vyhovovaly mírám a obstály v soutěži Miss, je lepší, když jsou v šatech. Ale taková promenáda v plavkách má své kouzlo a ženy se mohou předvést a zabodovat.
Nic proti tomu, ženy jsou na různých místech a dokáží hodně a mají dobré výsledky, ale spojovat krásu ženy, její půvab se schopnostmi mi nepřijde nejlepší pro soutěž Miss. Tím nechci říct, že tam mají jít dřeva s prázdnou hlavou.
Snad to bude pochopeno. Jak se na to díváte vy? Muži i ženy? Děkuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, hapiky před 1560 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já se na to nekoukám, jen sem tam narazím na nějakou tu fotku a připadá mi, že ty missky jsou čím dál škaredější. To se týká i miss Universum. V takovém případě je krásná tvářička vedlejší a přirozená inteligence a šarm nabývá na důležitosti. Ano, považuju to za přínos.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím že to je jistý krok vpřed, i když mne podobné soutěže vůbec nezajímají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Jde to do kopru. Zanedlouho to ovládnou různí transsexuálové a bude konec soutěže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Nejsem příznivcem zrušení nebo změn něčeho, co se osvědčilo a doteď celá dlouhá léta fungovalo. Ne každá změna vede nutně k lepšímu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Onen krok vpřed může také znamenat pád do marasu byznysu. Jinak řečeno, když nemáš dostatek chechtáků zapomeň na výhru. Jsem toho názoru, že Miss musí být především krásná a mít alespoň průměrný intelekt. Toť vše. Když někdo „zpívá falešné verše o vysoké inteligenci“ jde mu jen o byznys! Pak je to jen o penězích a to je hodně špatně!
Možná jste nezaregistrovali současně probíhající „Miss Czech Republic 2020“.
Máme u nás dost hezkých tváří, takže Americké inteligentky nás nemusí až tak zajímat! Schválně, která se vám nejvíce líbí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak počkat, něco si ujasníme: 60– 90– 60 dobrá, řekněme, že zde se může skutečně jednat o "vychrtlinu. Ale 90– 60–90??? Něco takového je podle tebe vychrtlina? No tak to aim sory, ale pak netuším, CO NORMÁLNĚJŠÍHO (v ohledu k ženám) na světě hledat a otázce nerozumím- pokud tedy navíc jedním dechem dodáš, že krásu a půvab NELZE SE SCHOPNOSTMI ženy nikterak slučovat. Nakonec na mne otázka zapůsobila dojmem, že máš doma SCHOPNOU ženu a chceš se zkrátka pochlubit (nic ve zlém, to ty's ji takhle položil D;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dívám se na to tak, že se na soutěže Miss nedívám vůbec. Hodnoty a kvality, které tam vyznávají a oceňují, včetně tebou zmíněné závislosti na anorexii a světovém míru nesdílim a ani soutěž ani její protagonistky mi nepřipadají až tak zajímavé, aby to za ten čas stálo. Přehodnocení hodnotících kritérií vítám, jakákoliv změna bude, hádám, změnou k lepšímu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek