Kelt

Myslíte si, že je to opravdu krok vpřed ve volbě m´Miss?

Volba Miss USA 2020. Více v https://www.su­per.cz/676854-novou-miss-america-je-tato-krasna-biochemicka-do-plavek-nemusela.html?dop_ab­=7&dop_source_zo­ne_id=1&dop_req_id=Mmcog­PWxubc-201912201323&­utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null
Předseda poroty řekne, že se nebude posuzovat vzhled, ale co žena umí, že je to krok vpřed.
Podle výrazu tváře předsedy poroty musí on svlékat každou ženskou očima a ta co před ním neuteče je ztracena. No na jednu stranu se dívat na vychtrliny, aby vyhovovaly mírám a obstály v soutěži Miss, je lepší, když jsou v šatech. Ale taková promenáda v plavkách má své kouzlo a ženy se mohou předvést a zabodovat.
Nic proti tomu, ženy jsou na různých místech a dokáží hodně a mají dobré výsledky, ale spojovat krásu ženy, její půvab se schopnostmi mi nepřijde nejlepší pro soutěž Miss. Tím nechci říct, že tam mají jít dřeva s prázdnou hlavou.
Snad to bude pochopeno. Jak se na to díváte vy? Muži i ženy? Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Já se na to nekoukám, jen sem tam narazím na nějakou tu fotku a připadá mi, že ty missky jsou čím dál škaredější. To se týká i miss Universum. V takovém případě je krásná tvářička vedlejší a přirozená inteligence a šarm nabývá na důležitosti. Ano, považuju to za přínos.

Další odpovědi
Drap

Myslím že to je jistý krok vpřed, i když mne podobné soutěže vůbec nezajímají.

Arne1

Jde to do kopru. Zanedlouho to ovládnou různí transsexuálové a bude konec soutěže.

Ametyst

Nejsem příznivcem zrušení nebo změn něčeho, co se osvědčilo a doteď celá dlouhá léta fungovalo. Ne každá změna vede nutně k lepšímu.

hapiky

Onen krok vpřed může také znamenat pád do marasu byznysu. Jinak řečeno, když nemáš dostatek chechtáků zapomeň na výhru. Jsem toho názoru, že Miss musí být především krásná a mít alespoň průměrný intelekt. Toť vše. Když někdo „zpívá falešné verše o vysoké inteligenci“ jde mu jen o byznys! Pak je to jen o penězích a to je hodně špatně!
Možná jste nezaregistrovali současně probíhající „Miss Czech Republic 2020“.
Máme u nás dost hezkých tváří, takže Americké inteligentky nás nemusí až tak zajímat! Schválně, která se vám nejvíce líbí?

zjentek

Tak počkat, něco si ujasníme: 60– 90– 60 dobrá, řekněme, že zde se může skutečně jednat o "vychrtlinu. Ale 90– 60–90??? Něco takového je podle tebe vychrtlina? No tak to aim sory, ale pak netuším, CO NORMÁLNĚJŠÍHO (v ohledu k ženám) na světě hledat a otázce nerozumím- pokud tedy navíc jedním dechem dodáš, že krásu a půvab NELZE SE SCHOPNOSTMI ženy nikterak slučovat. Nakonec na mne otázka zapůsobila dojmem, že máš doma SCHOPNOU ženu a chceš se zkrátka pochlubit (nic ve zlém, to ty's ji takhle položil D;).

anonym

Dívám se na to tak, že se na soutěže Miss nedívám vůbec. Hodnoty a kvality, které tam vyznávají a oceňují, včetně tebou zmíněné závislosti na anorexii a světovém míru nesdílim a ani soutěž ani její protagonistky mi nepřipadají až tak zajímavé, aby to za ten čas stálo. Přehodnocení hodnotících kritérií vítám, jakákoliv změna bude, hádám, změnou k lepšímu.