Lukas_01

Je normální, že týden po sundání ortézy v prostředníčku nohy křupe a došlápnutí bolí? Pokud ne, kam s tím zajít?

Dobrý den, mám týden po sundání ortézy, protože jsem měl naštíplou kost na kotníku. Týden zatím chodím po dvou o berlích. Ale před dvěma dny mi v noze u ,,prostředníčku" křupe a když na tu nohu došlapuji… Bolí to. Měl jsem naštíplou kost u zevního kotníku

Myslíte si, že je to normální, nebo že bych měl zajít někam… A popřípadě kam

Nejlepší odpověď
Edison

Určitě zajdi. Já měl něco podobného, ale asi po týdnu ortézy mi to dali do sádry. Dnes o tom kotníku nevím.

Další odpovědi
Ametyst

Na rentgen.

kafe2

Když vás něco bolí, tak je přece normální s tím zajít do železářství, ne? To je stejné, jako když vám třeba doma praskne vodovod. To taky musíte rychle zavolat tesaře.....

Edison

Na rentgen nemůžeš jít rovnou, tam Tě musí nějaký lékař poslat.