Avatar uživatele
Miroslavst

Myslíte si, že je to normální?

Zajímalo by mě, jestli je to normální? Když každé ráno příjdu do práce, šéf po mě chce, abych pracoval. Kdyby to chtěl třeba až po obědě, tak neřeknu, ale takhle hned po ránu. vždyť to není ani zdravé.
Nejdřív se musím přeci rozkoukat.
Řídím se heslem.
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.
Kdo nic nezkazí bude pochválen.
Kdo je pochválen bude povýšen.
Kdo je povýšen, ten nic nedělá…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Navrhněte šéfovi že musíte dopoledne být doma a odpovídat tazatelům na zdejším serveru a po obědě musíte mít klid na lůžku.Tak jedině odpoledne ale ne moc dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

kdyby byl každý jako vy, tak by jsme to mohli rovnou zabalit. Takže když přijde pekař do práce, tak bude péct pečivo až po obědě.. takže rohlíky si ráno nekoupíte.. Doktorka začne ordinovat až po obědě, protože se musí rozkoukat.. Je to naprosto normální, jestli máte ve smlouvě pracovní dobu tak je to opravdu „pracovní“ doba po kterou musíte být na pracovišti a pracovat. Ale heslem jako vy se určitě řídí různí cestáři apod. proto taky je u nás všechno strašně „rychle“.. a všichni na to nadávají.. Takže podle mě je to naprosto normální, že zaměstnavatel chce, aby jeho zaměstnanec pracoval

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Zdravím Miroslavest., a rozumím Vaší snaze nás pobavit. Ale pro jistotu vezměte na vědomí, že moje dcera dělá na pracáku, kde se asi /pokud uplatníte nadepsané zásady v praxi/ vbrzku ocitnete. Pokud náhodou budete potřebovat radu, ač to mám přísně zakázáno, dám Vám výjimečně její kontakt. Každej holt nemá nárok na kuleváloš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

To chce chodit do práce jen na odpolední a po té žádat prémie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

…kdo pracuje ten vydělává peníze. Ale peníze kazí charakter člověka !!! 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek