Rokio

Myslíte si, že je teď dobrá doba nakupovat kryptoměnu Litecoin?

Cena tohoto altcoinu je na velmi nízké úrovni. Na vrcholu byla hodnota 180 amerických dolarů. Teď dosahuje hodnoty necelých 40 USD.

Sám jsem směnil několik tisíc tokenů, které jsem si vydělal vlastními silami, za 0,01 Litecoinu.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Také myslím že teď když je krizová situace, tak je vhodná doba na to koupit kryptoměny. Jen nevím jestli zrovna Litecoin, osobně bych koupil spíše nějaké jiné.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne, je vhodná doba na koupi rumu na grog, hlásej vochlazení … po tomdle všem nikoho kryptoměny zajímat nebudou, bude rád, že je rád …

Pepa25

Ne, žádná virtuální měna není uchovatel hodnoty, ale jen spekulativní komodita. V krizi tak může klesat ještě rychleji než jiná aktiva.

Roman71

Přijde doba, kdy veškerá měna (i ta krypto) bude věcí minulosti. Bankovky budou jen „potištěné papírky“ a jestli je bude někdo sbírat, tak jedině na zátop 😉