Spartaboy

Myslíte si, že je správné zvykat si na to, jak se vláda a politici chovají? Nebo si jen říct, že máme přece demokracii.

Myslíte si že je správné zvykat si na to jak se vlády a politici chovají? Prostě si jen říct že máme přece demokracii.

Nejlepší odpověď
Drap

Proč si zvykat ? Nemusíš je příště volit, nebo ještě lépe můžeš kandidovat sám a ukázat jim, jak se to má dělat.
Tato otázka to jsou spíše než otázka takové řeči k pivu.

Další odpovědi
Muffz

Otázkou je, jak se chovají? Jako nejdemokratičtější čin za poslední roky považuji zvolení této vlády. Na výměnu pěšáků je čas při volbách, tam si lidé volí. A ti, co nejsou spokojeni s výsledky voleb, by měli demokraticky výsledek akceptovat, ne co týden demonstrovat s pár opakujícími-se body, které s budoucí vládou vůbec nesouvisí (STB), jsou smyšlené (Čapí hnízdo) nebo irelevantní (tichá podpora KSČM). Ale tonoucí šašci se i stébla chytají.

Kepler

Ne, není to správné a nikdo si na to nezvyká. Dnes už ne. Přece máme tu jakousi demokracii a vlády s politiky, co se nechovají v souladu s přáním voličů, zákonitě a spolehlivě odcházejí do pryč.

Kryšpín

Poněvadž velká část českého národa neumí být hrdá, krade jako straka a přesto jej obdivují, je prolhanej a má opět příznivce, vystudoval turbo práva a má svoje voliče, kteří jej drží v PS a nebo dostrčí do ministerského pelíšku a.p.