Rokio

Myslíte si, že je správné doporučovat některým lidem, aby se pokusili o sebevraždu?

Já tohle dělám opravdu zlým a zkaženým lidem. Pokud někdo provede opravdu něco strašného, doporučím této osobě, aby si sáhla na život, aby tím napravila svoje hříchy.

Zatím jsem nenašel tak špatného člověka, abych mu to nabídl.

Odpovědi
Dochy

Ne. Nedokážu si představit situaci, kdy by to mohlo být opodstatněné. Dokážu si představit, že by mohlo mít smysl sebevraždu spáchat, ale ne ji někomu doporučovat.

elkon

Správné bude, až budeš někde, kde nebudeš nikomu škodit.