Mucillinka

Myslíte si, že je správné?

Souhlasíte s tím, aby se za den v nemocnici platilo 100 Kč nebo si myslíte, že to povede k lepší péči o pacienty?

Odpovědi
dědapetr

Je to okrádání lidí, jídlo se nezměnilo a lepší to v nemocnici není, žádnou změnu jsem nepostřehl jak ze strany lékařů tak sester.prostě co politici prošustrovali to lidi zaplatí,to je ukázka toho jak se splácí státní dluh.Když si půjčíte peníze,uděláte dluh tak řeknete sousedovi ať to zaplatí.To je vládní politika.

sejtanka

Jsdou to vydřiduši,dokonce musí platit i novorozenci,kteří v podstatě žádné jídlo nepotřebují.Nakopat jim prdele!

tom004

Nebudu hodnotit jestli je to málo nebo mnoho,ale to co mi vadí je „zdůvodnění“ této částky. U receptů bylo řečeno, 30,– Kč za položku na něm. Lumpárna,ale konkrétní. Zatím se za pobyt platí 60,– Kč,ale nikdo neví za co (jestli dostane o jeden rohlík víc,hrnek čaje,dítě plenu, a vymyslet si můžete sami). A nyní to pokračuje dále,zaplať 100,– Kč, a neptej se co za to dostaneš (nic), a kdo to shrábne. A zkuste si tipnout ve které straně pan Kalousek ještě nebyl. Moc jich není.

pohoda

Není to správné, každý přeci platí zdravotní pojištění, takhle by to spíš měli přejmenovat na zdravotní připojištění, jelikož nikdy nevíte, kolik si budete muset ještě připlatit. Samozřejmně chybí peníze ve zdravotnictví, nicméně stačí vynechat pár stupidních povinných sčítání lidu za 2–3 miliardy a lidi nebudou muset platit nic.

mosoj

Souhlasím !!! Doplácet se bude muset a tady je to ještě únosné.
To jsem zvědavý co budete říkat až sesmolí definici co je základní zdravotní péče a co je nadstandart.
Zatím to vypadá tak, že třeba u zubaře mají být základní péčí kovářské kleště a všechno ostatní je nadstandart. A co teprve u operací!! Tam bude základní péče vojenský bajonet.

Nesouhlasím s pravicovou politikou této vlády ale ještě více nesouhlasím se zatím zde prezentovanými názory.