zvonek

Myslíte si, že je špatné, když bydlím 20 km od školy a šla bych bydlet na intr?

Ráno musím brzy vstávat a jít na autobus a pak ještě na vlak. A také se chci osamostatnit. Vadí to?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud na to máš a jsi plnoletá. Pokud nejsi plnoletá potřebuješ vyjádření rodičů.

Další odpovědi
Nuk nuk

Ne, to je úplně normální. Samozřejmě, záleží na tom, jaké podmínky pro přidělení internátu má daná škola, někde se přiděluje až od určité vzdálenosti.

Vadit to může jedině rodičům, pokud nejste plnoletá, ale obecně v tom problém není.

ivzez

To myslíš vážně → osamostatnit se na úkor svých rodičů?
Považuješ za správné zbytečně jenom kvůli svému pohodlí
(a lenosti) tahat rodičům peníze z kapes?

Jestli sis ale našla brigádu a na internát si vyděláš,
beru výše řečené (napsané) zpět…

jirka F

Pokud nemáš náměsíčnost,nesedíš ve spaní, noční děsy a další poruchy spánku tak co by na to mělo být jinak špatného.

dudu

Pokud jsi plnoletá a najdeš si sponzora, pak proč ne.

Lů18

20 km nebo 5 minut od školy, je to jenom tvoje věc

iceT

V kolik vstáváš?
Já jsem vstávala o půl páté, dojížděla jsem 40 km denně, mamka nechtěla abych ve 13 byla na internátu.

Kamarádka dojíždí denně do školy 86 km.

Drap

Co by na tom bylo špatného? Je to jen tvoje věc.