Lukáš Rusek

Myslíte si, že je na hry dobrá integrovaná grafika?

Mimochodem chci koupit herní pc a tam je integrovaná grafická karta.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
autacek

Ne

still

Mám jinou odpověď

Obecně ne. Na hry není moc vhodná.

I když stačí na starší hry, např. dnešní int. graf. čipy zvládají bez problémů hry, které před pár lety stěží utáhly plnohodnotné grafiky ze stolních herních PC, někdy jsou i výkonnější. Takže na starší hry možná stačí (s přimhouřenýma očima). Ale označovat počítač s int. grafikou slovem „HERNÍ“ je nesmysl. Integrovaná grafika není primárně určená k hraní her. Je to základní zobrazovač, je to kompromis mezi výkonem a spotřebou.

Tw!st

Ne

Rozhodně ne, integrovaná grafika je dělaná pro PC k práci, aby si zákazník nemusel zbytečně platit ze grafický výkon, který nevyužije. Pokud chceš herní PC, grafická karta je kritickým komponentem. Samozřejmě záleží co chceš hrát, jestli hry typu GTA 5, tak zapomeň, pokud si vystačíš jen s Hearthstonem a Lolkem, pak by v tom neměl být problém.

Roman71

Mám jinou odpověď

Jak na které. Na jednoduché (i starší) nenáročné hry na odreagování integrovaná grafická karta stačí. Na poslední "hitovky"doporučuji dedikovanou :)

Lukáš Rusek

Tam píšou grafika né grafická karta

cochee

Jest totéž. Když je to integrované, tak to není karta – je to druhdy čip na základní desce, dnes již téměř výhradně část mikroprocesoru – tj. je to uvnitř mikroprocesoru, není to samostatný čip.