Myslíte si, že je ještě něde nějakej poklad, kterej nikdo ještě neobjevil? V podzemí i v moři mám namysli.

V podzemí i v moři mám namysli.

Nejlepší odpověď
ten který je

Těch pokladů musí být hodně.Stačí se podívat kudy se v historii přehnala válka,kde lidé v naději na lepší časy ukryli cenné věci. Na dně moří jsou stále poklady které pocházejí z výprav dávných mořeplavců.

Další odpovědi
setapouch

Bájná Vilcabamba. Ne ta, která byla objevena, ale ta skutečná. Poslední místo, kam kněží Inků uschovali své zlaté poklady. Jde o tuny, moc tun zlata.

Nevíteto?

Určitě 🙂

marci1

Pokladů bude všude určitě hodně. U nás třeba „Štěchovický poklad“ někde poblíž Hradištka u Štěchovic. 🙂

Zdroj: http://www.abic­ko.cz/clanek/prec­ti-si-zabava/13929/ta­jemstvi-stechovickeho-pokladu-co-ukryli-nemci-nedaleko-prahy.html