coolomaznik

Myslíte si, že je i v dnešní době možné být „dvojitým agentem“? Je možné, aby nějaký agent BIS pracoval pro jiný stát?

Odpovědi
Edison

Jak to myslíš? Jako že by to byl „krtek“ pracující pro jinou mocnost? Hele, základní poučka: v tajných službách nelze nikdy nic vyloučit.

led

Nebuďte naivný. Bolo by prekvapujúce, keby v žiadnej tajnej službe (nielen politickej, vojenskej ale aj v civilnej, vo vede, priemysle…) dvojitý, trojitý agent v súčasnosti nejestvoval.Je to bežná prax. V boji sa používajú všetky prostriedky.