dabel

Myslíte si že je dobrý když je otec u porodu?

Já vim že jo přítel byl a byl mi velkou oporou

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Když je u vytváření, proč by nemohl být u zrodu že?
Bohužel syn se narodil v době, kdy toto ještě nebylo možné, takže já jsem nebyl.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím,že záleží jen na těch dvou jak to cítí.Pravidlo žádné neeexistuje.

oskar

Já si myslím,že ne,ale je to prosím můj vlastní názor.

hanjimka

Jo pokud ho pak nemusí křísit…

Monny

Já si myslím,že je to dobrý a že otec by mněl poznat i jak dítě přichází na svět na vlastní kůži.Je to přece nádherný,když dítě přichází na svět a nemněl by být otec o tohle ochuzen.

GM

Podle mého názoru je porod natolik intimní věc, že já bych u něj otce nechtěla. Ostatně když jsem rodila, ještě to nebylo možné.