Avatar uživatele
marci1

Myslíte si, že je dobré schovávat peníze pod matraci?

https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/schovat-penize-pod-matraci-se-nevyplatilo-policiste-nasli-20-milionu-dolaru-12311

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, gecco, Smode před 2641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dr.luha

No ale nechávat úspory na účtu je taky šílenost. Úroky žádné a chapadla státních institucí mohou finance velice snadno uchvátit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Dost drahá matrace…
😉
Zajímalo by mne, jestli je – ´za ty prachy´ – aspoň pohodlná…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smode

Vypadá to, že ne. Též vzpomínám na příběh který se odehrál nějak takto: dcera jedné starší paní bez zeptání vyhodila její letitou nepěknou matraci protože „babička přece musí konečně spát na lepším“. Když se ona babička vrátila z návštěvy a všimla si že sedí na posteli na nové, běžela za dcerou kde je tedy jako ta původní?! Dcera v klidu odpověděla, že ji před pár hodinami odvezli popeláři. Babičku málem kleplo – v matraci bylo přes 1 mil. USD. Myslím že ji ale nakonec našli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to ne, není to dobrej nápad, já nemám rád hodně pod hlavou, takže raději do šuflete …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

je to strašná blbosť, je to aj nebezpečné (lupiči s tým rátajú u seniorov takmer automaticky, na slovensku kradnú z domov tisíce eur) aj neekonomické

lenže vysvetlite toto dôchodcovi, ktorý má 5 tried ľudových, 1.štádium alzheimera a celoživotnú paranoju (díky, boľševici! ) voči inštitúciam…

možno nejaký psychiater by mu to ešte primerane vysvetlil (hoci čakať takú lekársku ochotu, no, povedzme, buďme naivní), ale to je predsa strašná hanba, ťahať dedka k cvokárovi, čo by povedala dedina!

a vy v čechách často ani nemáte farára, ešte dákeho slušného dôchodcovia poslúchnu a v mnohých veciach konajú správne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je lepší to dát na státní dluh

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Smode – mám dojem, že podobný příběh jsem četl i z našich luhů a hájů…
😉
No – čertví, nakolik jsou pravdivé… Na druhou stranu – jakoby na tom něco záleželo…
😉

před 2641 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek