Anonymous198

Myslíte si, že je blbost jít na stejné škole na jinej obor, když jsem v druháku?

Nebaví mě to a vubec mi to nejde :)

Nejlepší odpověď
Mirdas

Lepší než se trápit po zbytek života je mnohem lepší udělat změnu hned.
Takže blbost to rozhdně není, ba naopak a držím palce.

Další odpovědi
n_kodies

Mám stejný problém akorat jsem v prváku

Kelt

Blbost to není, změna je dobrá. Ale je třeba uvážit, zda nebudeš po nějaké době se chtít vrátit. Co když tě to nebude bavit, nebudeš tomu rozumět? Položil sis i takové otázky? Držím palce, aby ti to vyšlo.

anonym

Určitě dobře zapřemýšlej nad tím za co ten obor vyměníš, ať to není z bláta do louže pod okap. Ale pokud jak sám uvádíš ti to nejde a ještě tě to nebaví je to skutečně blbá kombinace a mohlo by se vyplatit zariskovat změnu zaměření.