Kuchařosatan

Myslíte si, že islámisti budou jednoho dne poraženi? Pokud myslíte, že ano, tak jak?

Nejlepší odpověď
Edison

Nikoli. Pidlivizace založené na křesťanství vymírají, islamisti se množej jak králíci. Takže nás nahraděj dříve, či později. Pokud nezměníme svůj přístup nás samotných k sobě samým.

Další odpovědi
Kelt

Nezáleží na tom, co si myslím já, ale měli bychom vědět, že oni si myslí a věří, že zvítězí na celém světě a dokazují to.

Pepa25

Ano, ale stejně jako u ostatních teroristů musím především odpadnout důvod a přitažlivost jejich teroru. Např. IRA a jejich odklon od podpory terorismu.

P.S. Píše se islamisti (bez dlouhého a) a Edison nemá pravdu: islamistou se nikdo nerodí, tím se státvá, pokud ho někdo do radikalismu zfanatizuje.

Autista

Až si uvědomí, že to nemá cenu a, že věří v hovna, hezký zbytek dne :)

anonym

Hlavní otázkou je spíš to, zda budeme schopni při rostoucím vlivu nábožensky zfanatizovaných voličů odolat pokušení jednou opět provázat moc státu s mocí nějaké zabedněné církve a jejich oblbujících dogmat. V tomto ohledu bohužel nejsem velkým optimistou a spíš zastávám názor, že lidstvu je souzeno své chyby v cyklech opakovat, protože příliš rychle zapomínáme.

Ametyst

Cílem džihádistů je odpálit se a takovou smrtí se dostat do nebe. Kéž se jim to splní, a přitom zemřou jenom sami.

anonym

Džihádisté jsou kamikaze, jejich cílem určitě není spáchat sebevraždu aniž by s sebou nevzali co největší počet životů „domnělých nepřátel“ na „domnělý onen svět“

anonym

náboženství (pokud k němu přistupujeme jaksi obecně jako k přirozené pozvolné korozi vědění, poznání a kritického myšlení) neporazíte nijak jinak, než že lidé těm žvástům prostě jen přestanou věřit.

anonym

se zbraní v ruce toho nedosáhnete určitě.