ananas9

Myslíte si že IQ 125 je hodně na 13 letoun holku?:-)

IQ
Doplňuji:
Ano,tím myslím kamarádku,já mám IQ 135.

Nejlepší odpověď
gecco

IQ 125 je slušný nadprůměr.
Ale to nebude tvůj výsledek, viď, že ne?
😉
Jinak bys totiž věděla, jak je IQ definováno – a že je tudíž info o tvém skutečném věku nepodstatné…

Doplňuji:
Ad Doplnění:
ROFL…

Další odpovědi
arygnoc

nerobte si iq testy v blesku.
tie sú pre politikov.

;-Q
Doplňuji:
po doplnení:

júúú – to ste si robila test v blesku a v aha!?

;-Q

ivzez

Mírný nadprůměr.
Ale to se ptáš na kamarádku, viď?
Doplňuji:

  • –––––

Reakce na doplnění:

Výsledky testů z internetu nemůžete brát vážně. Chcete-li poznat
skutečnou hodnotu IQ, musíte se nechat otestovat v MENZE.

  • ––

Pokud bys měla IQ 135 a tvoje kamarádka 125, ani jednu z vás
by nenapadlo se takhle ptát. Obě byste věděly, co IQ znamená.

Věděly byste, že hodnota IQ nevypovídá o kvalitách člověka,
nepotřebovaly byste se svým IQ chlubit a už vůbec byste se
nesrovnávaly s dalšími jenom podle IQ.

  • ––

Já jsem si v dětství a mládí hodně vážila intelektu a vědomostí.
Postupem času si mnohem víc vážím lidí, kteří dokážou něco
udělat pro druhé bez ohledu na případnou odměnu či ocenění.

Schopnost empatie je podle mne důležitější
než naměřená hodnota IQ.

jáára

já měl IQ 151 v 8mi letech. (mám na mysli počítač na bázi 8080)
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/IQ_151

zjentek

myslím, že na 13 letoun je to hodně

marci1

Promiň, že neodpovím na hodnotu IQ, ale ve své otázce máš několik chyb ( jestli tou dívkou myslíš sebe ). 🙂

klumprt

Je to tak akorát, aby člověk nemusel skončit jako úplnej blbec 🙂

Kelt

Testy na internetu nebo v nějakém levném časopise nejsou směrodatné. Udělej si IQ podle testu od organizace MENSA. Člověk, který má IQ nad 100 ví, že před že, se píše čárka.

rigormortis

Tak genius nejste ani jedna, máte vysoký IQ. Hodně to je, ale ne nijak zázračně (6%)…dle wiki můžeš snadno vystudovat vysokou školu, dosáhnout vynikajících výsledků v tvůrčí a manažerské činnosti.

mosoj

Myslím si, že by jsi se měla pokusit udělat nějaký kvalitní test IQ. Pak nám napiš. Ty co jsou zadarmo. To nejsou testy IQ to je zábava.
Pokud je to jinak, tak se předem omlouvám.

Lucie Eli

Nezlobte se, ale co holkám pletete hlavu? Odborné IQ testy skutečně zohledňují i věk dítěte.U dospělých jedinců jsou kognitivní schopnosti již plně rozvinuty oproti dětem, tudíž jsou dosažené výsledky skutečně vždy porovnávány ještě s věkem.Takže chytráku, Gecco, u Vás bych to viděla na hodnotu 100 a méně, takto hloupě se vytahovat na jěště nezralé dítě, styďte se.Zlatíčka, jste obě velice chytré, přeji mnoho úspěchů v životě a radím, nepište do diskuzí na internetu, vždy se najdou chudáci, co si tam léčí mindráky…Je mi moc líto, že na zcela nevinnou otázku dostanete tak hrubé odpovědi, jedna lepší než druhá, vidím to tak na výkvět projevů jedinců s IQ 100 a méně, tak aleposň víte, jak se projevuje průměrné IQ v praxi…:-)

Lucie Eli

A abych to upřesnila, pokud by tedy děvčata složila test úměrný jejich věku, hodnota IQ by mohla být ještě vyšší, tkaže bravo, tleskám, holčičky.:-)
Kopíruji ze serveru Mensa:
Stern definoval inteligenční kvocient (IQ) jako poměr mentálního a fyzického věku…

Lucie Eli

Pardon, stránek Mensa, ale najdete i na wikipedii…Inte­ligence se projevuje zejména ve schopnosti hledat a shromadovat potřebné informace a ne jen hloupě plklat, aniž bych si cokoliv ověřil…Tak se bohužel projevuje IQ průměrné až podprůměrné.

rigormortis

Arygnoc…a pak ty výsledky sečetla.

arygnoc

:DD

aj to je možné.
len či to zvládla, to sčítanie, keď je jej 13 … no, možno s kaukulačkou …

;-Q