Danina65

Myslíte si, že i zapšklá učitelka češtiny může mít smysl pro humor?

Nejlepší odpověď
anonym

To poznáš až za delší dobu, možná až po letech na třídním srazu, až se budete chovat normálně, jako dospělý lidi. Pokud se na hodině chováte jako banda idiotů, nemá se učitelka proč usmívat, mít dobrou náladu a být příjemná, to je jasný.

Další odpovědi
redy

Ona je v práci, tam se málokdo usmívá. Ale dělá s lidma, tak trochu vlídností by neškodilo.

Ale kvůli tomu, že nemám někoho ráda, nemusím ho hned odstřelit.

Teda, jestli máš na mysli tu otravu učitelku…

chachar1922

Myslim, ze ano. Akorat takovi lide maji vetsinou jiny smysl pro humor. Ktery běžnému cloveku neprijde moc vtipny. Meli jsme takovou matikarku. A ve skole byla prisna, moc se s nama nesmala a jak se jednou vyjimecne projevila, tak vtipna opravdu v soukromem zivote je, akorat tak nejak jinak.

iceT

Jak víš,že je zapšklá? Jak víš, že nemá své starosti? Třeba je jen nechce ventilovat ve třídě plné puberťáků. Není profesionální tahat své soukromí do zaměstnání a obráceně.

Reezo

Každý má svůj smysl pro humor. Někdy úplně třeba neporozumíme humoru druhého, ale v zásadě člověk jako takoví je tvor společenský a humor je potřeba k životu. Jde o to, že každý vyučující je individuální. Navíc spoustu učitelů využívá psychologii a skrývá své skutečné já za masku. Většinou starší vyučující mají větší problém se otevřít žákům a drží si profesionální odstup.

ReHu

Jistě že jo.
Jen ho třeba neprojevuje v práci nebo ho jen vy nevidíte.

gecco

Jasně, že ano…
Třeba jedna z mých učitelek (shodou okolností také češtiny) projevila svůj břitký humor tak, že spolužáka, permanentního otravu a neznalce, nepustila k maturitě – to se nasmál…
😉

zjentek

Záleží na tom, jak je mladá ..jestli pamatuje bývalej režim nim. po hippies, tak těžko- komanči spontánní humor v člověku dokázali zvláštním způsobem umlátit tak, že v něm zůstal jen nějakej křečovitej paskvil humoru a když pak taková terorizovaná osoba, která tím prošla jako třeba já, to chce ze sebe dostat ven, musí se nejprve sama začít smát, aby to trošku pobavilo okolí ..hehehehehe.
Ale výjimky potvrzují pravidlo- třeba tento web navštěvuje jistá annas, která podle mýho má s češtinou, učením a hippies lecos společnýho a přesto je přirozeně a otevřeně vtipná natolik, že to musí tajit a doslova ohromující je ten prostý způsob, jakým to maskuje ..takže za mě ano- takovej exemplář JE reálnej.

Šidlo

možno ho má, len vašu triedu nemá dostatočn rada, aby sa s vami oň podelila

každopádne, asi nestojí za to zisťovať, či ho má a riskovať zlú známku

anonym

Se zkušenou nymfou bych se nikdy nehádala, ani o nic nepřela jo.

anonym

no jistě. moje profesorka mi ze srandy dávala pětky 😁

pucipuci

A ta třetí byla taky učitelka…(Pokud by někdo nepoznal,tak jde o hlášku z Kameňáku). A nyní k odpovědi,určitě nemá. Vím o čem mluvím,jsem z více generační kantorské rodiny.

led

zjentek,
ako pamätník doby od Gottwalda po Husáka nemám pocit, že by mi „zůstal jen nějakej křečovitej paskvil humoru“, ale možno je to tým, že som neučila češtinu ale iné predmety.
Jugar, váš príspevok nahlasujem ako „Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.“
Je nevhodné na anonýmnom fóre uvádzať meno iného užívateľa a jeho nick a vaša poznámka" „Ta zná jen slovníky a smysl pro humor asi nezná.“ sa mi zdá ako nanajvýš nevhodná.

zjentek

led, né že by mě zajímalo, kolik podle vás máte humoru, ale zajímalo by mne, kterej z těch předmětů to ve vás zdánlivě tvořil nejvíce.

led

V každom predmete možno nájsť aj humor, tak isto aj v každej profesii práve humor pomáha. Netreba sa ho báť

anonym

Mě se nevhodná nezdá,napsal jsem jen pravdu,protože Annas hledá pouze ve slovnících,tak to nepřipadá jen mě,ale i jiným lidem.

gecco

Jugare – tví „jiní lidé“ jsou buďto podobní pitomci jako ty – a nebo existují pouze v tvých představách…
Každopádně netuším, proč by se někdo měl řídit podle tebe (o jiných lidech ani nemluvě)…

annas

Když ti někdo řekne, abys skočil z okna, tak skočíš?

Proč tedy neporadíš kritikům, aby na etymologii odpovídali? Můžeš se připojit sám, určitě správně poradíš, jak je vidět např. u tvé odpovědi na původ slova probednit – z neověřených zdrojů.

Velmi geniální vysvětlení je o Juliu Fučkovi, zpochybňuješ zdroje, když jeden uvádí úmrtí v r. 1943 a druhý 1916.. ." Přece Fučík jako Fučík. Je mi to fuk".

Věřím, že tě spravedlnost dožene …

annas

Když ti někdo řekne – určeno Jugarovi ma slova
Mě se nevhodná …

gecco

Annas – vykašli se na něj – on je v podstatě chudák…
😉
I své názory schovává za „jiné lidi“, není schopen se ´obhájit´ sám…

led

Pýtal ste sa ma na dôvod: je to napísané nad vašim príspevkom „Je nevhodné na anonýmnom fóre uvádzať meno“
myslím, že
1 – základná slušnosť užívateľa internetového fóra s nickami užívateľov zachovávajúcich ich anonymitu, je neuvádzať ich mená spolu s nickom. Nie ste nováčik na internete, aby ste toto nevedeli. Ak by v pravidlách stránky mal byť uvádzaný aj základný kódex internetovej slušnosti, neostalo by miesto na príspevky.

annas

Ad led, děkuji.

Je vidět, že tento člověka nemá žádné morální zábrany, když již po čtvrté zveřejnil soukromé údaje bez mého souhlasu.. Budu si stěžovat, protože existuje právo na ochranu osobnosti.

Nechtěla bych být v jeho kůži. Místo aby přemýšlel jak pohladit, tak přemýšlí jak ublížit. Brrr. Duše jak bahno ze stoky. Fuj.