jooker

Myslíte si, že i mezi vězni jsou vyznavači moderního umění?

Nejlepší odpověď
annas

Nějak jste zapomněl na odkaz, kříž určitě není z vězení. O jakou jde souvislost.?

Každý se dívá jinýma očima, má rozdílný pohled nejen na moderní, ale i jiné umění. Tedy i vězeň, pokud se k němu dostane.

Jeptišce, která kříž viděla, se nelíbil byl přemístěný jinam.

Je u sv. Štěpána Walbrooka v Londýně, kde se můžete modlit – nebo jen obdivovat – ukřižovaného Stormtroopera.

Je to dílo pouličního umělce, které je považované za kontroverzní.

https://www.arts-in-the-city.com/2018/03­/15/scandale-benis-sois-tu-stormtrooper/

Další odpovědi
Drap

Proč by nemohli? Je to možné.

Arne1

Mezi vězni je spousta chudáků, kteří se do toho dostali jak slepí k houslím. A mezi nimi mohou být vyznavači čehokoliv, tedy určitě i moderního umění.

anonym

Pořád to jsou lidé, co mají vlastní zájmy. Určitě mezi nimi jsou tací.