Bruneta84

Myslíte si, že i doktoři kouří?

Nejlepší odpověď
klumprt

Někteří i chastají.

Další odpovědi
quentos

Existuje výhradně nekuřácké povolání? Těžko.
Ano, někteří doktoři kouří a dokonce se s tím ani netají.

marci1

Údajně kouří 16 % lékařů, 40 % zdravotních sester a 20 % mediků.:-(
http://www.vi­talia.cz/gale­rie/koureni-a-chronicka-obstrukcni-plicni-nemoc-chopn/#6

da ny

Ano, někteří kouří, také onkologové, u nás primář z plicního odd.apod.
Jiní jsou „velcí“ sportovci a nekouří.
Některé věci (i původ nemoci) jsou jiné/jinak, než se zdají být ;)
Nápis „Škodím zdraví“ by mohl být např., na jízdních kolech nevhodného typu ,
na mnoha potravinách a potravinových výrobcích atd.
😉

Dismas

Jistě. Taky existují policajti, co jezdí opilí, například Kadlec.

anonym

No nevím, nám zakazoval dětský lékař kouřit tam, kde je dítě a přitom v jeho ordinaci nebylo pro kouř z dýmky vidět, takže asi ano!

quentos, ano, existuje a je jich docela mnoho. Jen namátkou – horník v uhelených dolech nebo v při výrobě „semtexu“.

sesednizkola

Mezi doktory je znacne mnozstvi kuraku, bez se podivat pred nejakou nemocnici. Paradoxne je mezi nimi i hodne alkoholiku.

anonym

Klumprt,…i šuka.!