kurec

Myslíte si že firma která nabírá brigadníky pouze na 1 měsíc(Pokud chtějí) bude se špatně starat o své zaměstnance?

+Nabídnou pouze min. Plat

Odpovědi
anonym

nečekejte nic extra, zřejmě počítají automaticky s tím, že nejpozději do měsíce si každý zaměstnanec uvědomí, že tam pracovat za daných podmínek prostě nechce a sám odchází. Není moc reálný důvod, že by to u vás mělo proběhnout jinak, pokud je fluktuace zaměstnanců u dané firmy až takto extrémní. Plat možná bude i nižší něž minimální, často se to řeší všemožnými dohodami či odečty vstupních poplatků (za školení apod.) kdy se výše minimální mzdy zdaleka nedosáhne.

Byl bych hodně obezřetný, a pokud nabírají jen na měsíc, poslal bych je do háje zelenýho rovnou ani bych nad tím neuvažoval, protože pro takovou firmu musí být zaměstnanec méně než spotřební zboží typu toaletní papír.

Pepa25

DOST záleží, o jakou jde práci. Jestli najímají třeba filmový komparz, tak mně to přijde logické …

ivzez

O brigádníky bývá v řadě firem menší
péče než o kmenové zaměstnance.

Ale třeba u sezónních prací si dovedu představit,
že firma lidi může potřebovat jenom na měsíc.