Avatar uživatele
Rokio

Myslíte si, že existují i slušní Romové, a naopak mezi bílými Čechy je hodně zlodějů a ulejváků?

Jedná se podle vás o pravdivé tvrzení?

Existují hodní romové, kteří pracují, všechno platí, neopíjí se, nekradou atd. a jsou mezi Čechy i nemakačenka a čórky?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1167 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

V podstatě v každé kultuře najdeš i nějaké slušné, poctivé jedince.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Neznám slušné Romy. Za Havla si stěžovali na Hrad, že mají platit nájem a odvoz odpadu, a Havel je litoval a upřednostňoval. Od té doby mají, na co si vzpomenou, a když ne, začnou ječet, že jsou diskriminovaní a vždycky se najde pro ně právní pomoc. Oni nepotrebují být slušní a také nejsou. Se slusností by nic nedostali.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ano, myslím si to. V přeplněném vlaku jedna cikánka pustila si sednout bílou těhotnou ženu. Jeden cikán vysbíral vajgly před vchodem, které tam odhazoval bílý cikán.To je asi tak vše za posledního půl století.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Pro názornost poměrného zastoupení grázlů v populaci si udělej exkurzi do jakéhokoli NVÚ a přepočti si to na počet obyvatel (zastoupení majority a minority).

A pořád platí lidová moudrost, že jedna vlaštovka jaro nedělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ale jo… Zrovna před týdnem jsem měl ošklivý defekt. Když jsem tak v poli čekal na příjezd asistence, tak jediné auto které zastavilo a nabídlo pomoc řídil romský automechanik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie, nemyslím si to, ale viem to.
Lenivosť a lakomosť si nevyberajú farbu pleti, ani národnosť, ani pohlavie a ani vek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano, potkal jsem i slušné Cikány. Někteří z nich by se za označení Róm styděli, či rovnou naštvali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Je to špatně formulovaná otázka.
V dobře formulované otázce je zapotřebí se ptát kolik procent romské populace pracuje a vede spořádaný život a kolik ve stejném poměru či procent české .
Rómů je podstatně méně než Čechů, ale na sociálkách to vypadá opačně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Ano Nicolas Ceausescu který v srpnu 1968 jako jediný odmítl vojenskou pomoc Varšavské smlouvy okupaci Československa odpovědˇ Ceasesca Brežněvovi, nepoužiji vojska proti přátelům. Na rozdíl od W. Gomulky W. Ulbrichta, J. Kadára a T. Živkova.
Pokud by Sovětský svaz neměl podporu okolních států, tak se pravděpodobně vyvinula situace trochu jinak i když iluze soudruha Dubčeka byla naivní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano, potkal jsem obé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ctím zásadu mého přítele když tvrdí, že některá etnika je dobré držet si od těla na délku vidlí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Ametyst

Když jdou Romové na úřad, vypůjčí si ještě sousedovy děti, aby v čekárně na úřadě udělaly pořádný binec a úřednice na ně náhodou s požadavkem nezapomněly.

před 1167 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek