slad08

Myslíte si, že existuje UFO

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano

Ano stále hrají a byl jsem na jejich koncertě který byl super!:-)
http://www.you­tube.com/watch?v=y­WOk8tNkkIY&fe­ature=related

Další odpovědi
gnosis

Ano

samozrejme ano.

kazdopadne pro priste nez takovou otazku polozis, doporucuju nejdrive zjistit si co to vlastne zkratka UFO znamena.

venkovan

Ano

Ale od doby co se zvedla cena za porcelán se tak často u nás už neobjevují.

quentos

Ano

filva

Ano

cubulka

Ne

Ufo je výmysl lidské fantazie.
Nedá se to samozřejmě vyvrátit, ale ne.
Neexistuje.
Ufo je stejný výmysl jako Ježíš Krystus.
Nevěřte v okolní drby staré i desítky nebo stovky let.
Věřte sami v sebe.
To vám v životě pomůže.
Nepomůže vám ufo ani nic jiného.

Nikkol

Ano

Dneska na poště jsem byla naprosto presvědčená, když se všichni zaměstnanci tvářili, jako že náš balík odnesli ufoni..

Arne1

Ano

určitě existuje, ale kdo ví co to je…