Myslíte si,že existuje Lochnesská příšera a Sněžný muž Yetti ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne,,,kdyby jo, tak by už o tom byl nějaký pořádný důkaz.

Další odpovědi
anonym

Těžko. Na druhou stranu – jak tak asi vznikly pověsti o dracích? Kdysi.

nnn1

Nevěřím, protože:

  1. to co „říká“ kropítko;
  2. kdyby existovali, tak by se museli rozmnožovat, jinak by (dřív nebo později) neexistovali – vymřeli. A pokud by se rozmnožovali, tak by jich bylo víc, a tím by jejich existence byla potvrzená, protože třeba ta lochnesská příšera by se ve větším počtu (třeba jen tři) stěží dala přehlédnout – tři obří „monstra“ se stěží mohla stále ukrývat

Lásenka

Yetti asi ano.