Avatar uživatele
Jahoda

Myslíte si, že existuje Lochnesská příšera?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, aramah, Terryle před 4902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Ne

Co nemůžu vidět na vlastní oči nebo na co si nemůžu sáhnout, tomu nevěřím a nebo tomu nerozumím (záleží oč jde), takže moje odpověď

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Ano

Nevidím důvod, proč ne. Jezero je plný průrev a zákoutí, kde se dosud neznámej živočich klidně schovávat může. Život v něm se vyvíjel naprosto specificky tisíce let… A o takový latimerii si byli vědci taky jisti, že vymřela před milionama let.
Existuje, nebo existovala. Jenom tak z ničeho se ty povídačky neobjevily…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

NEVÍM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanka R+

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

NEVÍM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jahoda

Já se přidávám k odpovědi „Ne“, jelikož jezero bylo tolikrát prozkoumáno a nikdy se nic nenašlo. I když jsou na internetu fotky, na nichž prý ta příšera je vyfocena, myslím si, že na té vodě mohlo plavat cokoli a že se o žádnou příšeru nejedná. Navíc byla podle vědců velkých rozměrů a při tom hledání by ji už dávno objevili. Takže já na ni nevěřím.

před 4902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Mám dojem, že jezero zase až tak moc prozkoumáno nebylo… je hluboký, to samá skála, propadlina, které neprozkoumáte sonarem. A hlavně tam je šíleně kalná voda, ve které není moc vidět :o/
Pokud tam nějaký neznámý zvíře je, tak se v případě nebezpečí (když mu tam polezou lidi s přístrojema a světlama) schová, úkrytů má v podvodních skalách nepřeberně… A navíc není vyloučený, že je jezero pod hladinou propojené s jinýma jezerama v oblasti… takže by se to teoreticky mohlo i stěhovat.

Jo, a podle wikiny (ale nevím, odkud citujou) tam prý naopak vědci zachytili náznaky přítomnosti velkých živočichů… ale to jen pro zajímavost: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Loch_Ness

před 4902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Možná máte pravdu, že všechna zákoutí nebyla prozkoumána a tudíž si nemůžeme být na 100% jisti, že neexistuje. Stejně mám takové pochybnosti. Každý se na tuto situaci dívá z jiného pohledu, takže těžko posuzovat. Nicméně neříkám, že Vaše úvaha není pravdivá. Možná máte pravdu Vy 🙂

před 4902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Já zase připouštím, že je klidně možné, že tam nic není. Takže se vlastně pěkně shodnem :o)

před 4902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

No, to máte pravdu 😉

před 4902 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek