Jahoda

Myslíte si, že existuje Lochnesská příšera?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
1popelka1

Ne

Co nemůžu vidět na vlastní oči nebo na co si nemůžu sáhnout, tomu nevěřím a nebo tomu nerozumím (záleží oč jde), takže moje odpověď

Další odpovědi
Terryle

Ano

Nevidím důvod, proč ne. Jezero je plný průrev a zákoutí, kde se dosud neznámej živočich klidně schovávat může. Život v něm se vyvíjel naprosto specificky tisíce let… A o takový latimerii si byli vědci taky jisti, že vymřela před milionama let.
Existuje, nebo existovala. Jenom tak z ničeho se ty povídačky neobjevily…

hanulka11

Ne

SinceX

Ano

aramah

NEVÍM

BEAES

Ano

hanka R+

Ne

vlastina

NEVÍM

DusanOrlik

Ano

Jahoda

Já se přidávám k odpovědi „Ne“, jelikož jezero bylo tolikrát prozkoumáno a nikdy se nic nenašlo. I když jsou na internetu fotky, na nichž prý ta příšera je vyfocena, myslím si, že na té vodě mohlo plavat cokoli a že se o žádnou příšeru nejedná. Navíc byla podle vědců velkých rozměrů a při tom hledání by ji už dávno objevili. Takže já na ni nevěřím.

Terryle

Mám dojem, že jezero zase až tak moc prozkoumáno nebylo… je hluboký, to samá skála, propadlina, které neprozkoumáte sonarem. A hlavně tam je šíleně kalná voda, ve které není moc vidět :o/
Pokud tam nějaký neznámý zvíře je, tak se v případě nebezpečí (když mu tam polezou lidi s přístrojema a světlama) schová, úkrytů má v podvodních skalách nepřeberně… A navíc není vyloučený, že je jezero pod hladinou propojené s jinýma jezerama v oblasti… takže by se to teoreticky mohlo i stěhovat.

Jo, a podle wikiny (ale nevím, odkud citujou) tam prý naopak vědci zachytili náznaky přítomnosti velkých živočichů… ale to jen pro zajímavost: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Loch_Ness

Jahoda

Možná máte pravdu, že všechna zákoutí nebyla prozkoumána a tudíž si nemůžeme být na 100% jisti, že neexistuje. Stejně mám takové pochybnosti. Každý se na tuto situaci dívá z jiného pohledu, takže těžko posuzovat. Nicméně neříkám, že Vaše úvaha není pravdivá. Možná máte pravdu Vy 🙂

Terryle

Já zase připouštím, že je klidně možné, že tam nic není. Takže se vlastně pěkně shodnem :o)

Jahoda

No, to máte pravdu 😉