Avatar uživatele
Hakunamatata

Myslíte si, ze děláte pro někoho něco dobrého, ač kdyby on to věděl, tak by si to nemyslel?

Když pominu vztah rodič-dítě, tam je to jasné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, gagaga, autacek před 3892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Psychotic

To se mi zdá jako nástup na šikmou plochu. Jakmile začneme myslet za někoho jiného a řídit jeho život proti jeho vůli, končívá to špatně. Nic takového zásadně nedělám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

jen doplním k tomu tvému „vztah rodič-dítě, tam je to jasné.“ ..znám hafo případů, kdy rodič svou dobrotou zničil dítěti kompletně celý život, to si nedělám švandu, ono to pak moc švanda není, když sleduješ ty osudy ,)
Doplňuji:
„ač“ je sexy ,)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

jistě. Každý člověk má svůj univerzální pohled na věc. každá zkušenost člověka trochu poznamená. Já třeba již delší dobu přesvědčuji přítelkyni, aby se přistěhovala ke mě. Jiná holka, by to mohla vidět jako šanci, ale ona to vidí jako hrozbu, že by pak neměla kde být kdyby se něco stalo atd… ačkoliv nechápu její obavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Ano 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

Promiň ale slíbil jsem si, že na tvoje otázky nebudu odpovídat ;) v tomhle případě jsi mě ale dostala tím „ač“ ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek