Hakunamatata

Myslíte si, ze děláte pro někoho něco dobrého, ač kdyby on to věděl, tak by si to nemyslel?

Když pominu vztah rodič-dítě, tam je to jasné.

Nejlepší odpověď
Psychotic

To se mi zdá jako nástup na šikmou plochu. Jakmile začneme myslet za někoho jiného a řídit jeho život proti jeho vůli, končívá to špatně. Nic takového zásadně nedělám.

Další odpovědi
zjentek

jen doplním k tomu tvému „vztah rodič-dítě, tam je to jasné.“ ..znám hafo případů, kdy rodič svou dobrotou zničil dítěti kompletně celý život, to si nedělám švandu, ono to pak moc švanda není, když sleduješ ty osudy ,)
Doplňuji:
„ač“ je sexy ,)

Reezo

jistě. Každý člověk má svůj univerzální pohled na věc. každá zkušenost člověka trochu poznamená. Já třeba již delší dobu přesvědčuji přítelkyni, aby se přistěhovala ke mě. Jiná holka, by to mohla vidět jako šanci, ale ona to vidí jako hrozbu, že by pak neměla kde být kdyby se něco stalo atd… ačkoliv nechápu její obavy.

autacek

Ano 😉

ponovotny

Promiň ale slíbil jsem si, že na tvoje otázky nebudu odpovídat ;) v tomhle případě jsi mě ale dostala tím „ač“ ;)