Rozamunda

myslíte si že chození s holkou je lepší než s klukem ? nejsou takový šmejdi jako kluci ?

Nejlepší odpověď
www

Myslím si, že chození s holkou je lepší, než chození s klukem. Proto jsem to ani nezkoušek 😁
Ty si holt musíš vybrat sama.
Doplňuji:
..nezkoušel..

Další odpovědi
Awe

Ženy jsou stejné někdy horší než muži…Neznám žádnou která by nebyla ochotná nevěry za odměnu.Je pravda že každá se cení jinak,některé stačí dobré víno jiné zase nové auto.Ale každá je mrcha
Doplňuji:
A teď mě ukamenujte! :D

arygnoc

či je niekto „šmejd“ vôbec nezáleží na pohlaví.

led

Pokiaľ máte na mysli chodenie (vo význame láska), tak vzhľadom na zachovanie ľudského pokolenia je lepšie chodiť s opačným pohlavím.
Chodenie s vlastným pohlavím nie je len vlastnosťou ľudí, objavíme ho aj v živočíšnej ríši.
Pokiaľ ide o iné, priateľské chodenie (napríklad po horách), na pohlaví nezáleží, šmejdi sa nájdu v oboch. Dôležité je, aby ste spolu dobre vychádzali, rozumeli si.

garibaldi

Oboje má svoje nevýhody a výhody ale já osobně dávám přednost klukům je to pro mě příjemnější

ponovotny

Jsou určité úhly pohledu, kdy to může být lepší. Jestli je to lepší pro tebe, zjistíš jedině když to zkusíš. Nevím přesně o kterém šmejdstvu ve vztahu s mužem mluvíš, ale třeba promiskuitu najdeš v homosexuálních vztazích také (a navíc pokud se jedná o homosexuální promiskuitu, tak ta dokáže jít za hranice představitelného až tak daleko, že je u těchto osob mnohem vyšší výskyt pohlavních nemocí) a rozvodovost, pokud bys sledovala registrované partnerství tak také není zanedbatelná. Můžeš mít ale názor, že dva lidé stejného pohlaví se můžou navzájem lépe chápat. Bohužel ve vztazích fungují i jiné vlivy než jen pochopení.

led

Awe, uhnite doľava, vpravo letí kameň!