soska2misky

Myslíte si, že chce Petr Fiala z ODS další roky opět místo práce jenom žvanit?

Nejlepší odpověď
elkon

Vypadá to tak, neuznává výsledky druhých, jen shazuje vše dobré.

Další odpovědi
Drap

Ho zřejmě nikdy ani nenapadlo, že by dělal něco jiného.

Pepa25

Petr Fiala je profesor na MU, z dotazu cítím závist člověka, který se „hlavou“ nikdy živit nebude, protože na to nemá …
Pokud to bylo myšleno jako obecný odsudek politiků (kteří „jenom žvaní“), tak je nefér to vyčítat jen opizici.

Zdroj: https://www.mu­ni.cz/lide/588-petr-fiala

dubraro

Vzhledem k tomu, že se žvaněním živí již hezky dlouho, nepředpokládám, že by s tím přestal.

DoTazatel

Jo, stejně jako většina ostatních tam.

Na Fialu bohužel plno lidí dá a mívá vliv, protože umí docela dobře mluvit – umí se dobře vyjadřovat (ale jako žvaní jenom blbosti). Bohužel někteří na druhou stranu mají nebo by mohli mít jakžtakž dobré názory, ale neumí moc dobře mluvit (a sjednat si trochu pořádek nebo vliv – u jiných politiků např.).

Kryšpín

Neposlouchám a nečtu Petra Fialu, ale když se podívám do historie tak ODS i ČSSD co zde bylo provedeno jejich zásluhou po hedvábném sametu by bylo vhodno zalést s komunisty na dlouhá léta společně do kanálů.