tom004

Myslíte si, že byste ještě uměli něco napsat a použít násadku s perem a inkoust?

Otázka nejen pro ty,kteří ve škole násadku používali, ale i pro ty, kteří by si to chtěli zkusit. Násadkou jsme museli psát do třetí třídy, od čtvrté jsme mohli používat plnicí pera. Po letech jsem to zkusil, dopadlo to nevalně.

Nejlepší odpověď
brillant

Snad jsem to ještě nezapoměl, později jsem také používal násadku a redispero na rýsování tuší.

Další odpovědi
Illines

Protoze pouzivam krasopis tak ,brko ci nasadkove pero mi nedela problem.Jinak take pisi pouze perem,jak rika Damiana,je to uslechtilejsi.

quentos

myslím, že jo, snad jsem to za těch 20 let nezapomněl :{D>

hanulka11

Musela bych to zkusit . dlouho jsem neměla onu vymoženost v ruce- vždy mně vadilo rychle rozskřípané pero- dost jsem vždy na něj tlačila.

Damiana

Umím. Vím to, protože touto technikou někdy tvořím – co se týká pera a násadky.
Psala jsem i brkem.

Jinak, pokud jde o psaní jako takové, nosím v kabelce opravdu kvalitní plnící pero v pouzdře, a když je zapotřebí, použiji ho. Je to přece jen elegantnější, než obyčejná, i když praktická propiska.:-)

A zajímavost – v Českém Krumlově jsem si loni koupila skleněné „pero“. Podobné jako na obrázku.
http://www.mi­murano.sk/pro­duct/priesvit­ne-pero-z-muranskeho-skla/387167

redy

Dříve určitě, teď jsem ráda že něco nacvakám :)

M.

Myslím, že ano, nedávno jsem s tím také psala. Jen mám problém, že jen levák, tudíž rozmazávám :D

terry

Kdysi jsem to zkoušela. myslím, že bych něco napsat zvládla 🙂