Rokio

Myslíte si, že bych zvládl tyto druhy brigád?

  • pomocná síla v kuchyni
  • prodavač (ne pokladní)
  • pokladní (ne v hypermarketech a supermarketech)
  • práce v chráněných dílnách

moje vzdělání a praxe:
Vzdělání

  • úplné střední odborné vzdělání – obor Obchodní akademie
  • střední odborné učiliště – obor Prodavač (zatím se učím – 2. ročník)

Praxe

  • asi dva měsíce jako operátor výrobní linky
  • jeden měsíc jako sekretář
  • tři týdny jako kvalitář a skladník

Odpovědi
Mc Merkurion

… já napíšu že ne, a ty mně zase budeš bombardovat argumentama, že jo, takže raději napíšu, že zvládl, ale nevydržel …

mosoj

Co myslíš ty ?

Drap

Myslím že ano, ale lépe bys to měl vědět ty.

yuko

Mas moznost vyzkouset vsechno a sam uvidis, na co Ti sily a rozum staci.
Na vyse uvedene se hodis, nevim, proc by ne. A co tak komparz, uz jsi zkousel? Mas to daleko do Prahy?

ivzez

Své pracovní schopnosti musíš posoudit sám.
Nikdo z nás tě pracovat neviděl, víme jen to, co napíšeš.
Z toho nelze na nic usuzovat.

Rokio

Mc Merkurion: Tvůj názor respektuji. Také si myslím, že bych to nejspíše nevydržel.